دانلود فیلتر شکن پرسرعت vpn tether + لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن پرسرعت vpn tether + لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن رایگان vpn tether

برنامه vpn tether که یک فیلتر شکن پرقدرت و با سرعت بالا می باشد. بهترین گزینه ای است که میتوانید از آن برای دسترسی به اینترنت نامحدود و پر سرعت استفاده کنید. چرا که با سرعت بالایی که دارد موجب اتصالی پایدار میشود. بدون اینکه قطع و وصل شود به شما برای دسترسی به سایت ها و برنامه های محدود شده کمک میکند.
این برنامه از ویژگی های زیاد و بی نظیری برخوردار است. برای مثال با پنهان کردن موقعیت جغرافیایی دستگاهتان به شما برای مروری ناشناس کمک میکند.
شما با استفاده از نصب این وی پی ان محدودیت های جغرافیایی را بی معنی خواهید کرد.

پشتیبانی قوی vpn tether

این برنامه از تیم پشتیبانی قوی و بیست و چهار ساعته برخوردار است که پاسخگوی نیاز کاربران است. شما میتوانید در صورت بروز مشکل آن را با این تیم در میان بگذارید و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ مشکل را دریافت و آن را رفع کنید. تا بتوانید مثل قبل از سرور های رایگان و قوی آن بدون کاهش سرعت استفاده کنید و از مرور خصوصی لذت ببرید.

Screenshot image

سرعت و امنیت بالا vpn tether

این برنامه با سرور های متعددی که در سراسر دنیا دارد و پهنای باند پرسرعتی که ارائه میکند موجب افزایش سرعت شما میشود. باعث برقراری اتصالی پایدار و با سرعت بالا میشود که به شما کمک میکند که با سرعت بیشتری به کار های روزمره تان بپردازید.
همچنین این برنامه از امنیت بالایی نیز برخوردار است. وی پی ان ما با رمز گذاری اتصالات شما اتصالی ایمن را برای دسترسی نامحدود به موارد سانسور شده به ارمغان می آورد. که به شما این امکان را میدهد که با خیالی راحت و آسوده از هر سایت و برنامه ای که میخواهید استفاده کنید. بدون اینکه ترسی بابت لو رفتن اطلاعات شخصیتان را داشته باشید.
همچنین قابل ذکر است که این برنامه هرگز سوابق سرچ و اطلاعات شما را منتشر نخواهد کرد. چرا که احترام به حریم شخصی کاربران برای این برنامه بسیار مهم میباشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *