نصب تحریم شکن VPNTT برای گوشی قدیمی


نصب تحریم شکن VPNTT برای گوشی قدیمی

فعال سازی سرور های VPNTT برای اندروید

با افزایش شدت محدودیت ‌های اینترنتی فیلتر شکن‌ های زیادی دیگر قادر به ارائه خدمات نیستند. و طراحان و سازندگان این برنامه‌ ها از آپدیت کردن این برنامه ‌ها پشیمان گشته و به طور کلی این وی پی ان ها را رها کرده اند.
یکی از این فیلتر شکن ‌ها که دچار چنین وضعیتی شده است برنامه VPNTT می باشد. این برنامه که از اول فیلتر شکنی ناشناخته و کم کاربر بود. هم اکنون دیگر قادر به ارائه خدمات لازم نیست و شما از دانلود و نصب آن باید صرف نظر کنید. چرا که هیچ قدرت لازمی برای شما به منظور دور زدن خدمات فیلتر شده فراهم نخواهد شد.

مهم ترین علت ضعف فیلتر شکن VPNTT

یکی از دلایلی که این برنامه از ارائه خدمات وی پی ان به کاربران منصرف شد این بود که به صورت کاملا رایگان خدمات را در اختیار شما قرار می‌ داد. و به دلیل اینکه اسپانسری نداشت، عملاً انجام فعالیت برای سازندگان هیچ توجیه اقتصادی نداشت.
به دلیل همین موضوع سازندگان از ارائه خدمات به کاربران پشیمان شدند و دیگر این فیلتر شکن را آپدیت نکردند و به مرور، این برنامه از دسترس خارج شد.

Screenshot image 3

Screenshot image 1

کاربران کم تعداد اندرویدی

این فیلتر شکن تنها برای سیستم عامل اندروید به بازار ارائه شده بود و تنها کسانی که دارای سیستم عامل اندروید بودند می‌ توانستند از این برنامه استفاده کنند.
البته این برنامه همچنان در گوگل پلی قرار دارد و شما می‌ توانید آن را مشاهده کنید. به طور کلی این فیلتر شکن به دلایل مختلف از کاربران بسیار کمی برخوردار بود. به گونه‌ ای که تنها حدود ۱۰۰۰ نفر این فیلتر شکن را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کردند.

استفاده از جایگزین های دیگر به جای فیلتر شکن VPNTT

همانطور که گفته شد خدمات این برنامه از دسترس خارج شده است و قادر به ارائه قدرت لازم برای دور زدن محدودیت‌ های اینترنتی نمی‌ باشد. پس شما باید از فیلتر شکن ‌های دیگری که در اینترنت وجود دارند و از قدرت بالایی نیز برخوردار هستند، به عنوان وی پی ان دستگاه خود استفاده کنید.

Screenshot image 5


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *