دانلود فیلتر شکن سریع VPN Tunnel Ghost برای اندروید


دانلود فیلتر شکن سریع VPN Tunnel Ghost برای اندروید

دانلود برنامه VPN Tunnel Ghost برای کامپیوتر

فیلتر شکن ‌ها به ابزاری ضروری برای تمامی دستگاه ‌ها تبدیل شده اند. زیرا با افزایش محدودیت ‌ها دیگر هیچ کدام از کاربران نمی ‌توانند به صورت آزادانه بدون استفاده از یک فیلتر شکن در اینترنت به گشت و گذار بپردازند. فیلتر شکن‌ ها در واقع برنامه ‌هایی هستند که خدمات وی پی ان را در اختیار شما می‌ گذارند. در نتیجه برای شما شرایطی فراهم می‌ شود که بتوانید به راحتی انواع محدودیت ‌ها را کنار بگذارید. و به خدمات دلخواه خود دسترسی پیدا کنید. یکی از گزینه‌ های موجود برای استفاده شما فیلتر شکن VPN Tunnel Ghost می‌ باشد. زیرا از خدمات زیر برخوردار است:

ارائه خدمات به صورت رایگان و پولی

این برنامه نیز مانند بسیاری از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار نسخه رایگان دارد. نسخه رایگان دارای خدمات کم کیفیت ‌تر نسبت به نسخه ‌های پولی می‌ باشد. اما شما می‌ توانید برای دریافت خدمات بهتر و با کیفیت‌ تر از نسخه پولی این برنامه استفاده کنید و اشتراک آن را خریداری کنید.

Screenshot image

دارای سرور هایی با کیفیت عالی

طبق ادعای سازندگان، این برنامه از سرورهای با کیفیت و پرسرعتی برخوردار است. که این سرورها در سراسر نقاط جهان پراکنده شده‌اند و می‌ توانند یک پوشش جهانی عالی برای شما پدید بیاورند. ویژگی که این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید در هر کجا به یکی از سرورها متصل شوید. و با دور زدن محدودیت ها از خدمات فیلتر شده در اینترنت برخوردار شوید.

Screenshot image

جلوگیری از به سرقت رفتن اطلاعات توسط VPN Tunnel Ghost

امنیت یک فیلتر شکن بسیار مهم می‌ باشد، چرا که اگر یک فیلتر شکن از امنیت کافی برخوردار نباشد، اطلاعات شما در معرض خطر قرار خواهد داشت. همچنین افراد ثالث می‌ توانند به راحتی به اطلاعات شما نفوذ کنند و از شما سوء استفاده به عمل بیاورند. اما این برنامه با رمزگذاری داده ‌های شما هنگام انتقال امنیت شما را تا حد زیادی افزایش می‌ دهد. و آسیب پذیری شما در برابر حملات را بسیار کاهش خواهد داد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *