دانلود فیلتر شکن Vpn Ultimate Lite نسخه اصلی برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Vpn Ultimate Lite نسخه اصلی برای اندروید

فیلتر شکن آلتیمیت لایت با لینک مستقیم

یکی از بهترین برنامه های موجود در کشور که برای گوشی های اندروید طراحی شده است فیلتر شکن Vpn Ultimate Lite است .
به وسیله این برنامه شما می توانید هر محدودیتی را از بین ببرید و به سادگی به سایت های مسدود شده از هر کجا دسترسی پیدا کنید. علاوه بر آن نصب برنامه ها برای شما آسان می شود.
تنها نیاز است برنامه مورد نظرتان را انتخاب کنید و با یک حرکت آن را نصب کنید. همچنین استفاده از این برنامه بر روی سرعت اینترنت شما تاثیر بدی نخواهد گذاشت بلکه باعث افزایش مرور شما میشود.

افزایش امنیت شما با برنامه Vpn Ultimate Lite

یکی از مهم‌ ترین امکانات این برنامه که آن را در بین کاربران محبوب کرده است امنیت بالای آن است. به وسیله این فیلتر شکن هیچکس از داده های شخصی شما مانند سابقه سرچ و اطلاعات کاربری که ممکن است در معرض خطر قرار گیرد با خبر نمی شود. و با پنهان کردن آنها توسط برنامه هیچ کسی نمی تواند آنها را به دست بگیرد.
علاوه بر آن آدرس و موقعیت مکانی شما توسط این برنامه پنهان می‌شود. به گونه‌ای که با اتصال به سرور مورد نظرتان آدرس آن سرور به عنوان مکان شما نمایش داده می شود. در این صورت هیچ کس نمی تواند شما را ردیابی کند.

Screenshot image

سرعت بالای فیلتر شکن Vpn Ultimate Lite

فیلترشکن آلتیمیت لایت علاوه بر امنیت بالایی که دارد، سرعت مرور شما را در سایت ها افزایش می‌ دهد. به همین دلیل در یک چشم به هم زدن می توانید هر فیلمی را در هر سایتی که می خواهید با بالاترین کیفیت موجود دانلود و آپلود کنید.
علاوه بر آن، این وی پی ان با تمام اینترنت های موجود در کشور و با هر نوع سرعتی متصل میشود. و اگر اتصال شما ضعیف شود به صورت خودکار شما را به یک سرور سریع دیگر وصل می کند. در این صورت هیچ گاه اتصال شما قطع نمی شود و گشت و گذاری سریع را تجربه خواهید کرد‌.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *