دانلود فیلتر شکن VPN Ultra برای آیفون + پرسرعت


دانلود فیلتر شکن VPN Ultra برای آیفون + پرسرعت

فیلتر شکن نامحدود وی پی ان الترا نسخه مود شده

با دانلود فیلتر شکن VPN Ultra نه تنها می‌ توانید با استفاده از آن به تمامی محتوای موجود در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. بلکه می‌ توانید از یک ابزار بی نظیر اینترنتی به منظور دسترسی به ایمن ترین و سریع ترین اینترنت ممکن نیز برخوردار شوید. این برنامه به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید به صورت کاملاً رایگان و بدون هیچگونه هزینه ای از آن استفاده کنید.

خدمات نامحدود فیلتر شکن VPN Ultra

شما برای برخورداری از خدمات این برنامه هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت. بدین معنا که می توانید در هر ساعت از شبانه روز و هر وقت که می‌ خواهید به سرور های بی نظیر این برنامه متصل شوید و از این اپلیکیشن برای گشت و گذار در اینترنت استفاده کنید. در واقع این ویژگی باعث برتری این برنامه نسبت به سایر فیلتر شکن های دارای محدودیت شده است.

Screenshot image

سرور های مختلف در سراسر جهان

سرور های مختلف در کشور هایی مانند ایالات متحده آمریکا، انگلستان، ژاپن، فرانسه و غیره توسط این برنامه به شما ارائه داده می شود. تا به راحتی به هر کدام از آن ها که می خواهید متصل شوید و همه برنامه ها و وب سایت هایی را که دوست دارید رفع انسداد کنید.

حفاظت از داده های شخصی خود با اتصال به برنامه VPN Ultra

یکی از اقدامات امنیتی این وی پی ان برای افزایش امنیت کاربرانش رمزگذاری اتصالات آن ها می باشد. در واقع این برنامه با عبور دادن اتصالات کاربران از یک تونل رمزگذاری شده ایمن، اتصالات کاربران را رمزگذاری می‌ کند. و از این طریق برای آن ها اتصال ایمن و پرسرعت فراهم می‌ کند. که کاربران به کمک این اتصالات می توانند به مروری ناشناس در فضای اینترنت بپردازند. شما با استفاده از این برنامه می توانید بدون اینکه فعالیت‌ های آنلاین شما ردیابی شود، به گشت و گذار در اینترنت بپردازید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *