دانلود فیلتر شکن VPN Warrior برای گوشی همراه + رایگان


دانلود فیلتر شکن VPN Warrior برای گوشی همراه + رایگان

دانلود فیلتر شکن نامحدود VPN Warrior با لینک مستقیم

با وجود محدودیت‌ هایی که روز به روز افزایش پیدا می‌ کند همه کاربران نیاز دارند یک فیلتر شکن پرسرعت بر روی دستگاه‌ های خود نصب داشته باشند. فیلتر شکنی که از قدرت و سرعت لازم برای مروری پرسرعت و ایمن برخوردار باشد. یکی از گزینه های موجود در اینترنت برای همه کاربران فیلتر شکن قدرتمند VPN Warrior می باشد. زیرا این برنامه علاوه بر اینکه سرعت عالی دارد، از امنیت کافی برای محافظت از حریم خصوصی شما نیز برخوردار است. در نتیجه شما می توانید با نصب کردن این برنامه از طریق لینک های مستقیم به صورت کاملا رایگان، از تمامی ظرفیت‌ های اینترنت بین المللی استفاده کنید.

Screenshot image

اتصال آسان به سرور های نامحدود برنامه VPN Warrior

استفاده از خدمات موجود در این برنامه بسیار ساده و آسان می‌ باشد. چرا که این وی پی ان از یک رابط کاربری ساده و آسان برخوردار می باشد. که مسیر اتصال کاربران را بسیار کوتاه‌ تر می‌ کند. در واقع رابط کاربری این برنامه با حذف منو های اضافی و تو در تو که کاربران را بسیار گیج می‌ کند. سبب شده است که شما بتوانید تنها با چند کلیک ساده به سرور های قدرتمند آن متصل شوید. همچنین می توانید از قابلیت اتصال خودکار برای اتصال هرچه سریع تر استفاده کنید. تا همیشه به سروری با کیفیت متصل باشید.

Screenshot image

حفظ حریم خصوصی آنلاین با اتصال به برنامه VPN Warrior

همانطور که گفته شد این برنامه از امنیت لازم برای محافظت از حریم شخصی شما برخوردار می باشد. علاوه بر اقدامات امنیتی، این برنامه یک سری سیاست دارد. که باعث افزایش امنیت حریم خصوصی شما می شود. برای مثال به هیچ عنوان سوابق مرور شما را ذخیره نمی کند و آن ها را در دسترس هیچ فردی قرار نمی دهد. همچنین بر فعالیت‌ های آنلاین شما نظارتی صورت نمی‌ گیرد. در نتیجه شما می توانید با نصب این وی پی ان مروری آزادانه در فضای اینترنت را تجربه کنید و هر نوع فعالیتی را به صورت خصوصی انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *