فیلتر شکن واتساپ و اینستاگرام قوی برای اندروید با لینک مستقیم


فیلتر شکن واتساپ و اینستاگرام قوی برای اندروید با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن پرسرعت برای اندروید + بدون قطعی

در دنیای امروزی که عصر ارتباطات است نیاز انسان ها به اینترنت به صورت روز افزون افزایش پیدا می‌ کند. اما به دلایل مختلف محدودیت های اینترنت نیز روز به روز افزایش پیدا می‌ کند. و کاربران را بیشتر از خدمات اینترنت بین الملل بی بهره می کند. در نتیجه کاربران زیادی دچار مشکلات مختلف می ‌شوند که برای حل این مشکلات باید به استفاده از فیلتر شکن ها روی بیاورند. تا بتوانند به برنامه های دلخواه خود و پیام رسان های فیلتر شده مانند واتساپ، اینستاگرام و تلگرام به‌ سادگی دسترسی پیدا کنند.

شبکه های اجتماعی دستگاه اندروید

قابل ذکر است، همانطور که می دانیم یکی از مهمترین خدمات اینترنتی که کاربران از آن برای استفاده روزمره خود استفاده می کنند. شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره می باشد. که آن ها نیز به دلیل فیلترینگ از دسترس خارج شده اند و کاربران اینترنت دارای دستگاه اندروید نمی توانند از این برنامه ها استفاده کنند. بنابراین اکثر کاربران به دنبال فیلتر شکنی هستند که هم با سیستم عامل اندروید سازگار باشد. هم بتوانند به راحتی فیلترینگ این برنامه ها را از بین ببرد.

سرعت بالا فاکتوری مهم برای دسترسی به واتساپ و اینستاگرام

از آنجایی که فیلترینگ و محدودیت‌ های اعمال شده بر شبکه های اجتماعی بسیار شدید می باشد. همه فیلتر شکن ها قابلیت باز کردن و رفع انسداد این برنامه ها را ندارند. و فیلتر شکنی این قابلیت را خواهد داشت که از سرعت اتصال بالا و سرور های با کیفیتی برخوردار باشد. بنابراین کاربران به استفاده از برنامه ای روی می‌ آورند که از سرعت بالا و اتصال پایدار برخوردار باشد. تا بتوانند در سریع ترین زمان ممکن به محتوای مورد نیازشان در این برنامه ها دسترسی پیدا کنند.

افزایش امنیت داده های خصوصی

از آنجایی که وقتی از شبکه ‌های اجتماعی نظیر تلگرام، واتساپ و اینستاگرام استفاده می کنید، اطلاعات خصوصی شما در آن ها در دسترس قرار می‌دگیرد. بنابراین اتصال ایمن و امنیت بالا شرطی بسیار مهم و ضروری خواهد بود. بنابراین شما باید از فیلتر شکنی استفاده کنید. که از امنیت بالا و اتصال قابل اعتمادی برخوردار باشد. تا اطلاعات شما به سرقت نرود و در اختیار اشخاص ثالث قرار نگیرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *