دانلود فیلتر شکن VPN Worldwide برای کامپیوتر


دانلود فیلتر شکن VPN Worldwide برای کامپیوتر

دانلود برنامه رایگان VPN Worldwide با لینک مستقیم

برای استفاده از خدمات موجود در کشور همیشه نباید از فیلتر شکن‌ های جدید و محبوب استفاده کنید. گاهی می‌ توانید از فیلتر شکن‌ هایی با کاربران کم استفاده کنید. تا ترافیک اعمال شده بر روی سرور های این برنامه کمتر باشد. یکی از این نوع فیلتر شکن‌ ها که فقط هزار کاربر دارد، برنامه VPN Worldwide می‌ باشد. که به سادگی شما می‌ توانید این برنامه را توسط لینک‌ های مستقیم بر روی دستگاه خود نصب کنید. و از امکانات مختلف این فیلتر شکن برای از بین بردن محدودیت‌ ها استفاده کنید.

دارای سرور های جهانی

علت اینکه گفته شد از این فیلتر شکن استفاده کنید، سرور های پرسرعت و نامحدود این برنامه می‌ باشد. که در کشور های مختلف پراکنده شده است. یعنی شما در هر کشوری که بخواهید، این برنامه سرور دارد و می‌ توانید به آن ها متصل شوید. برای اینکه بتوانید اتصال خوبی داشته باشید می‌ توانید به سرعت این سرور ها و پینگ آن ها توجه کنید تا بتوانید پرقدرت‌ ترین سرور را برای خود انتخاب کنید.

Screenshot image

دسترسی آسان به برنامه VPN Worldwide

علاوه بر آن لازم به ذکر است که استفاده کردن از خدمات این برنامه و سرور هایش اصلاً کار دشواری نیست. و شما به راحتی می‌ توانید از آن ها استفاده کنید. یعنی برای متصل شدن به سرور های این برنامه که در بالا به آن اشاره شد، شما می‌ توانید تنها با یک ضربه این کار را انجام دهید. و از اتصال نامحدودی که برای شما به وجود می‌ آید، لذت ببرید.

همچنین به جز موارد گفته شده فیلتر شکن VPN Worldwide کاملاً رایگان می‌ باشد تا همه کاربران بتوانند به راحتی از این برنامه استفاده کنند. و با نصب کردن این فیلتر شکن بتوانند محدودیت موجود در سایت‌ ها و انواع اپلیکیشن و پیام رسان‌ ها را به راحتی از بین ببرد. همچنین هنگامی که شما از این برنامه استفاده می‌ کنید تمام داده‌ های شخصی شما، خصوصی و ایمن باقی می‌ ماند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *