روش نصب فیلتر شکن ایمن قدرتمند VPN Xlock برای واتساپ


روش نصب فیلتر شکن ایمن قدرتمند VPN Xlock برای واتساپ

دریافت وی پی ان VPN Xlock نسخه جدید و رایگان

همه کاربران نیاز به فیلتر شکنی قوی و کارآمد دارند. تا بتوانند به کمک خدمات وی پی ان آن، از سد تمامی محدودیت ‌هایی که بر خدمات بین‌ المللی و ضروری اعمال شده ‌اند عبور کنند. یکی از فیلتر شکن‌ هایی که با وجود افزایش شدت محدودیت ‌ها قادر به ارائه خدمات بسیار باکیفیت به شما می‌ باشد. فیلتر شکن VPN Xlock است. این برنامه به کمک قدرت بالای خود امکان برقراری اتصالی پایدار و مطمئن را به شما هدیه می‌ کند.

دارای سرور های متعدد همراه با کیفیت های گوناگون

هنگامی که به لیست سرور های این برنامه وارد می‌ شویم. با تعداد عظیمی از سرور ها در سراسر نقاط جهان مواجه خواهیم شد. این سرور ها به دو دسته تقسیم می‌ شوند:
دسته اول سرور هایی که به صورت رایگان قابل استفاده می‌ باشند. و شما برای استفاده از آن ها نیازی به هزینه کردن ندارید.
دسته دوم همان سرور های پولی یا پرمیوم می‌ باشند. که شما برای استفاده از آن ها نیاز دارید که اکانت وی‌ آی‌ پی برنامه را خریداری کنید. تا از خدمات پولی و با کیفیت بسیار بالاتر برخوردار شوید.

مرور ناشناس در اینترنت با نصب برنامه VPN Xlock

شما به کمک این برنامه می‌ توانید مروری ناشناس در اینترنت را تجربه کنید. چرا که وقتی از این برنامه استفاده می‌ کنید. موقعیت جغرافیایی شما پنهان می‌ شود. در نتیجه هیچ کدام از فعالیت ‌های آنلاین شما قابل ردیابی و شناسایی نخواهد بود. و می‌ توانید بدون هیچگونه نگرانی از خدمات دلخواهتان برخوردار شوید.

اتصال ساده و آسان به سرور های برنامه VPN Xlock

شما برای استفاده از خدمات موجود در این برنامه و همچنین اتصال به سرور هایش کاری بسیار ساده و آسان در پیش خواهید داشت. چرا که هیچ کدام یک از خدمات موجود در این برنامه پیچیده نیستند.
برای مثال برای اتصال به سرور ها کافیست یا وارد لیست سرور ها شوید و به صورت دستی سرور مورد نظر را انتخاب کنید. و یا از طریق اتصال خودکار این کار را انجام دهید.

استفاده از شبکه های اجتماعی

به کمک سرعت بالایی که این برنامه برای شما به ارمغان می‌ آورد. می‌ توانید به راحتی انواع شبکه‌ های اجتماعی فیلتر شده را رفع انسداد کنید و از آن ها استفاده کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *