دانلود VX VPN TUNNEL بدون محدودیت برای مرور راحت


دانلود VX VPN TUNNEL بدون محدودیت برای مرور راحت

نصب رایگان VX VPN TUNNEL برای کاربران گوشی و کامپیوتر

یکی از فیلتر شکن‌ های تازه به بازار ارائه شده که قدرت و خدمات آن مجهول می‌ باشند و چندان شناخته شده نیست، فیلتر شکن VX VPN TUNNEL می‌ باشد. این برنامه از کاربران بسیار کمی برخوردار است. به گونه‌ ای که به طور کلی تنها ۵۰۰ نفر این برنامه را دانلود و نصب کرده‌ اند. بنابراین اطلاعات دقیقی از این برنامه در دسترس نیست. اما طبق ویژگی‌ های موجود در گوگل پلی می‌ توانید این برنامه را تحلیل کنید.

سرور های پرتعداد و جهانی برنامه VX VPN TUNNEL

این برنامه از سرور های پرتعداد در سراسر نقاط جهان برخوردار است. به گونه‌ ای که در کشور ژاپن به تنها دارای ۷ سرور مختلف می‌ باشد. که نشان از پوشش جهانی مناسب برنامه است. همچنین به دلیل اینکه تعداد کاربران این برنامه بسیار کم است. سرور ها می‌ توانند قدرت بسیار بالایی را به شما ارائه کنند. چرا که هیچ کدام یک از سرور ها دچار شلوغی و ترافیک بیش از حد نخواهد شد. و افت سرعت و کیفیت در این برنامه در حال حاضر وجود نخواهد داشت.

Screenshot image

Screenshot image

نحوه استفاده از برنامه VX VPN TUNNEL و سرور های آن

استفاده از این برنامه بسیار ساده و آسان است. چرا که رابط کاربری آن به گونه ‌ای طراحی شده است. که شما بتوانید به راحتی تنها با یک کلیک بر روی گزینه اتصال خودکار به صورت اتوماتیک به سرور های برنامه متصل شوید. بنابراین شما می‌ توانید در مدت زمان کوتاه به سرور های جهانی این برنامه متصل شوید.

امنیت این برنامه در چه سطحی است؟

امنیت حریم خصوصی شما طبق اطلاعاتی که در گوگل پلی موجود است در معرض خطر خواهد بود. چرا که این برنامه هم داده‌ های شما را ذخیره می‌ کند و هم آن ها را با اشخاص ثالث به اشتراک می‌ گذارد. این ویژگی باعث می‌ شود که اطلاعات شما در معرض دیگران قرار گیرد. که این ویژگی باعث می‌ شود عملاً امنیت حریم خصوصی شما در درجه بسیار پایین قرار بگیرد. تنها نکته مثبت در مورد امنیت این فیلتر شکن رمزگذاری داده‌ های شما هنگام انتقال می‌ باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *