دانلود فیلترشکن W-S PLUS VPN برای اینستاگرام!


دانلود فیلترشکن W-S PLUS VPN برای اینستاگرام!

دانلود وی پی ان دبلیو اس با لینک مستقیم

دقیق از زمانی که پارسال اینستاگرام در اینجا فیلترشد، اصلی ترین و محبوب تری شبکه اجتماعی بین ایرانیان از دسترس خارج شد و میشه گفت این اولین شبکه اجتماعی بود که بعد از فیلترشدنش ذره ای از کاربران خودش رو در ایران از دست نداد و مردم فقط به استفاده بیشتر از وی پی ان ها برای باز کردن و استفاده از اینستاگرام رو آوردن. اینستاگرام انگار درون خودش ترکیبی از پیامرسان ها و شبکه های اجتماعی مختلف رو داره و همین باعث شده تا ما هر روز قسمتی از زمان خودمون رو به این برنامه اختصاص بدیم. حالا ما براتون یه وی پی ان اوردیم که باهاش بتونید وارد اینستاگرام بشید و از فیلترینگ این برنامه به راحتی عبور کنید.

همونطور که مشاهده میکنید اینبرنامه سرورهای زیاد و متنوعی رو براتون از نقاط مختلف دنیا جکع کرده تا شما از این سرورها برای اتصال به اینترنت آزاد استفاده کنید و کنار هر سرور هم نوشته شده که بدرد کدوم برنامه میخوره. سرورها فقط به اینستاگرام محدود نیستن و برای شبکه های اجتماعی دیگه هم سرور براتون موجوده اما یکی از اصلی ترین سرورها به اینستاگرام اختصاص پیدا کرده.

البته در پایین برنامه یه گزینه تلگرام هم وجود داره که نشون میده از سرورهای این برنامه برای باز کردن تلگرام هم میتونید استفاده کنید واین یعنی شما با یه وی پی ان چند کاره طرف هستید که قراره آچار فرانستون باشه و هرجا فیلترینگی وجود داشت، براتون بازش کنه.

البته این برنامه بی نقص هم نیست و اینکه این برنامه از نظر ظاهری بسیار از رقباش عقب افتاده و به هیچ وجه طراحی ظاهری راضی کننده ای نداره، میتونه دقیقا نشون دهنده ضعف این برنامه باشه! از طرفی تعداد دانلود این وی پی ان هم کافی نیست و با اینکه خیلی وقت نیست که این وی پی ان منتشر شده، ولی بازهم تعداد دانلود کمی برای خودش کسب کرده!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *