دانلود فیلتر شکن قدیمی WarpVPN برای گوشی سامسونگ


دانلود فیلتر شکن قدیمی WarpVPN برای گوشی سامسونگ

نصب فیلتر شکن WarpVPN برای کامپیوتر

یکی از برنامه ‌هایی که در کشور ایران همیشه بازار داغی دارند، فیلتر شکن ‌های مختلف هستند. چرا که همیشه شدت محدودیت ‌ها در کشور ایران بسیار زیاد می‌ باشد. و کاربران برای دسترسی به بسیاری از خدمات نیاز به فیلتر شکن قوی و پرسرعت دارند. تا بتوانند محدودیت‌ ها را دور بزنند. یکی از فیلتر شکن‌ های قدیمی موجود در بازار فیلتر شکن WarpVPN می‌ باشد. که به راحتی از طریق گوگل پلی قابل دانلود کردن می‌ باشد .

Screenshot image

افت کیفیت سرور ها در برنامه WarpVPN

این فیلتر شکن در گذشته از محبوبیت بیشتری برخوردار بود. چرا که می‌ توانست بهترین خدمات وی پی ان را در اختیار شما قرار دهد. اما امروزه به دلایل مختلف دچار افت کیفیت شدید و غیر قابل قبولی شده است. که باعث شده است که حتی خیلی از اوقات برای شما هیچ اتصالی فراهم نشود.

Screenshot image

عدم ارائه آپدیت های جدید مهم ترین عامل افت قدرت برنامه WarpVPN

از آخرین نسخه این برنامه بیش از یک سال می ‌گذرد. بنابراین می‌ توان گفت یکی از دلایل اصلی افت کیفیت برنامه همین موضوع است. چرا که همانطور که می ‌دانید امروزه محدودیت‌ ها به صورت روزانه شدیدتر می‌ شود. بنابراین اگر یک فیلتر شکن از خدمات به روز برخوردار نباشد. نمی ‌تواند با این شدت محدودیت‌ ها مقابله کند.

سرورهای از دسترس خارج شده و قدیمی

به دلیل قدیمی بودن و عدم آپدیت کردن سرور های این برنامه توسط سازندگان آن، سرور هایی که این برنامه از آن ها برخوردار بود دیگر از کیفیت قدیم برخوردار نیستند. و بسیاری از آن ها از دسترس خارج شده ‌اند و نمی ‌توانند برای شما اتصالی مناسب و ایده‌ آل را فراهم کنند.
بنابراین می‌ توان گفت بهترین راه حل پیدا کردن یک جایگزین برای این برنامه است. تا بتوانید به صورت ایمن و کاملاً سریع محدودیت های اینترنتی را دور بزنید. همچنین از تمام اطلاعات مهم و خصوصی خود محافظت کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *