دریافت فیلتر شکن Watching VPN با لینک مستقیم + اندروید


دریافت فیلتر شکن Watching VPN با لینک مستقیم + اندروید

نصب وی پی ان Watching VPN نسخه جدید از گوگل پلی

یکی از فیلتر شکن ‌هایی که شما می‌ توانید از آن برای دور زدن محدودیت‌ های اینترنتی استفاده کنید. و به راحتی از تمامی خدمات موجود در سایت و برنامه‌ های فیلتر شده برخوردار شوید و به آن ها به راحتی دسترسی پیدا کنید، فیلتر شکن Watching VPN می‌ باشد.
چرا که این برنامه قادر به ارائه قدرت کافی به منظور دور زدن شدید ترین محدودیت ‌های اینترنتی نیز است. پس شما می‌ توانید با نصب این فیلتر شکن وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شوید.

سرور های پراکنده در سطح جهان

این برنامه دارای سرور هایی در کشور های آلمان، فرانسه، انگلیس، آمریکا و ژاپن می‌ باشد. که این پراکندگی باعث می‌ شود شما بتوانید در هر کجا به یکی از این سرور ها متصل شوید. و به کمک اتصال پرقدرت، پایدار و یکنواختی که برای شما ایجا می شود. به راحتی در سریع‌ ترین زمان ممکن انواع محدودیت ‌ها را دور بزنید. و از خدمات مورد نیازتان حتی در صورت مسدود بودن آن ها برخوردار شوید.

Screenshot image

برنامه Watching VPN بدون محدودیت برای استفاده روزمره

شما برای برخورداری از خدمات موجود در این برنامه هیچگونه محدودیتی ندارید. یعنی می‌ توانید در هر ساعت از شبانه روز به هر مقدار که می‌ خواهید از سرور های این برنامه برای دور زدن محدودیت ‌ها استفاده کنید.

رابط کاربری مناسب و حرفه ای

طراحان این برنامه هنگام طراحی رابط کاربری آن بسیار سعی داشتند که یک محیط بسیار مناسب و در عین حال ساده را برای شما فراهم کنند. تا بتوانید بدون هیچ مشکلی از خدمات موجود در این برنامه، برای دور زدن محدودیت ‌های اینترنتی در سراسر جهان استفاده کنید.

Screenshot image

بدون نیاز به ثبت نام

شما برای استفاده از خدمات موجود در این برنامه نیازی به ثبت نام نیز ندارید. که این ویژگی هم باعث سهولت برخورداری از خدمات این برنامه می‌ شود. و هم باعث می‌ شود که شما بتوانید در مدت زمان کمتری از خدمات این برنامه استفاده کنید.

عدم رمزگذاری داده های ما در برنامه Watching VPN

یکی از ویژگی ‌های منفی این برنامه عدم رمزگذاری کردن داده ‌های ما هنگام انتقال می‌ باشد. این ویژگی امنیت ما را تا حد زیادی کاهش می‌ دهد. اما با این حال یک نکته مثبت در مورد امنیت آن وجود دارد و آن هم حریم خصوصی مطمئن می باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *