دانلود فیلتر شکن رایگان WeVPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن رایگان WeVPN برای اندروید

نسخه مود شده وی وی پی ان

در کشور ایران که محدودیت های اینترنتی به صورت روز افزون افزایش پیدا میکند و کاربران هر روز از خدمات بیشتری محروم میشوند به برنامه ای نیاز است که بتوان با استفاده از آن محدودیت ها و فیلترینگ اینترنت را دور زد، فیلتر شکن WeVPN یکی از قوی ترین و پرسرعت ترین فیلتر شکن های موجود در بازار میباشد. که شما میتوانید با استفاده از آن به هر محتوا و برنامه ای که میخواهید دسترسی داشته باشید. و بدون هیچ گونه محدودیتی در فضای اینترنت به صورت آزاد گشت و گذار کنید.

سرعت اتصال بسیار سریع برنامه WeVPN

این فیلتر شکن از سرور های بسیار با کیفیت و قوی ای برخوردار است که برای کاربرانش پهنای باند و سرعت نامحدودی را فراهم میکند. این سرور ها با پوشش جهانی که ایجاد میکنند سبب میشوند که در صورت مشکل در سرور، بدون ایجاد مشکلی شما به سرور جایگزین متصل بشوید.

روش اتصال به برنامه

شما برای متصل شدن به این وی پی ان کار بسیار ساده ای دارید. تنها کاری که شما باید انجام بدهید زدن دکمه اتصال است. با زدن این دکمه به سرعت به سریع ترین سرور موجود در برنامه متصل خواهید شد. و شما میتوانید به راحتی با استفاده از این فیلترشکن تجربه ای بینظیر از اتصال پایدار را تجربه کنید.

Screenshot image

تجربه ایمنی بالا با فیلتر شکن WeVPN

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باید یک فیلترشکن عالی داشته باشد امنیت بالا است. این وی پی ان در این راستا اقداماتی را در نظر گرفته است تا امنیت کاربرانش را در بالاترین درجه تضمین کند. یکی از این اقدامات رمزگذاری اتصالات کاربران است که به واسطه ی همین کار اتصالی ایمن و مطمئن برای کاربران ایجاد میشود. این اقدام شما را از خطرات احتمالی که هنگام استفاده از اتصالات نا ایمن تهدید میکند محافظت میکند. همچنین با تغییر موقعیت مکانی شما مروری ناشناس را برای شما فراهم میکند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *