دانلود فیلتر شکن پرسرعت Whale Vpn بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن پرسرعت Whale Vpn بدون قطعی

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن وال وی پی ان برای کامپیوتر

امروزه تعداد زیادی از خدمات اینترنتی کاربردی در کشور ما به دلایل مختلف مسدود شده اند و دسترسی به آن ها برای ما ممکن نیست. بنابراین ما مجبور به استفاده از فیلتر شکن ها هستیم.
برنامه Whale Vpn یکی از فیلتر شکن های مناسب و عالی به منظور دسترسی به تمامی خدمات فیلتر شده می باشد. به کمک این برنامه ما می توانیم تمامی محدودیت ها را دور بزنیم و به خدمات مورد نیازمان دسترسی پیدا کنیم.

اتصال به سرور های پرسرعت فیلتر شکن Whale Vpn

سرور های این برنامه در نقاط مختلف جهان پراکنده شده است. به صورتی که تمام این سرور های پر تعداد، همگی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و برای ما سرعت بالا و پهنای باند نامحدود فراهم می کنند. که ما می‌ توانیم با متصل شدن به این سرورها به صورت آزادانه و بدون محدودیت، گشت و گذار در فضای اینترنت را تجربه کنیم.
کافیست این برنامه را دانلود و نصب کنید و پس از اجرا به لیست سرور ها مراجعه کنید و سرور مورد نظر را با توجه به سرعت آن ها انتخاب کنید. البته انتخاب خودکار سرور ها نیز ممکن است که شما می توانید تنها با فشردن دکمه اتصال خودکار به سریع ترین و باکیفیت سرور متصل شوید.

Screenshot image

رمزگذاری داده های شخصی

برنامه وال وی پی ان از اقدامات امنیت خوبی برخوردار است. که یکی از آن ها رمزگذاری اتصالات کاربران می باشد که موجب می شود اتصالی ایمن و ناشناس برای آن ها ایجاد شود.
ما نیز می توانیم به کمک این وی پی ان و قابلیت رمزگذاری قدرتمندش مروری آزاد و ایمن را تجربه کنیم.

دسترسی به خدمات رایگان فیلتر شکن Whale Vpn

تمامی خدمات این فیلتر شکن رایگان بوده و ما برای برخورداری از خدمات این برنامه عالی نیاز به پرداخت هزینه نخواهیم داشت. و می توانیم به صورت رایگان از قابلیت های بی نظیرش استفاده کنیم. تا بتوانیم مرور آزادانه و پرسرعت را در فضای اینترنت تجربه کنیم. و از این طریق به تمامی خدمات موجود در اینترنت دسترسی پیدا کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *