دانلود فیلتر شکن WhiteHat VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن WhiteHat VPN با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن رایگان وایت هت وی پی ان

برنامه WhiteHat VPN یک فیلتر شکن پرسرعت و با قدرت بالا میباشد. که با ویژگی های بینظیرش توجه بسیاری از کاربران اینترنت را به خود جلب کرده است. این برنامه از لحاظ امنیتی کاملا تضمین شده است و شما از بابت امنیت خیالتان راحت خواهد بود . چرا که این برنامه اقدامات مختلفی را در این راستا انجام داده است. این وی پی ان بی نظیر به شما کمک میکند تا با دور زدن فیلترینگ و محدودیت های اینترنتی بتوانید به راحتی به هر محتوایی که میخواهید دسترسی پیدا کنید. شما با استفاده از این برنامه میتوانید به شبکه های اجتماعی فیلتر شده نظیر تلگرام و اینستاگرام دسترسی پیدا کنید. و به راحتی از خدمات آن ها استفاده کنید. علاوه بر آن با این اپلیکیشن می توانید با تمامی مشکلات و محدودیت های جغرافیایی خداحافظی خواهید کرد و به یک اینترنت آزاد و نامحدود دسترسی پیدا کنید.

قابلیت kill switch فیلتر شکن WhiteHat VPN

همان طور که گفته شد این وی پی ان از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. و در دوره ای که خیلی از وی پی ان های موجود در بازار امنیتی ضعیف دارند، و بعضا به منظور دزدی کردن از کاربر طراحی شده اند، از امنیت شما محافظت خواهد کرد. یکی از قابلیت هایی که باعث افزایش ایمنی شما هنگام استفاده از این وی پی ان میشود، قابلیت kill switch میباشد. کارکرد این قابلیت به این صورت میباشد که اگر به هر دلیل اتصال شما هنگام استفاده از این برنامه به صورت ناگهانی قطع شود، اتصال شما نیز خاموش میشود. تا بدین صورت از امنیت شما محافظت شود و شما از خطرات احتمالی جان سالم به در ببرید.

Screenshot image

سرعت بینظیر و بالای فیلتر شکن WhiteHat VPN

این وی پی ان به دلیل دارا بودن سرور های متعدد و با تعداد بالا که از کیفیت بالایی هم برخوردارند، از سرعت بی نظیری برخوردار است. این سرور ها با ایجاد یک پوشش جهانی باعث افزایش سرعت اتصال و پهنای باند شما میشود. درواقع شما میتوانید با استفاده از این سرعت بینظیر به هر کجای اینترنت که بخواهید سر بزنید و از محتوای دلخواهتان استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *