دانلود فیلتر شکن Whoer VPN برای آیفون + رایگان


دانلود فیلتر شکن Whoer VPN برای آیفون + رایگان

فیلتر شکن قوی Whoer VPN برای اندروید

شما به کمک فیلتر شکن Whoer VPN می توانید تمامی محدودیت ‌های موجود در اینترنت را رفع انسداد کنید. و به کمک این برنامه پر قدرت و با سرعت بالا از تمامی خدماتی که تا پیش از استفاده از این برنامه از آن ها بی بهره بوده اید،‌ برخوردار شوید. در واقع این فیلتر شکن با قدرت و سرعت بالایی که در اختیار شما قرار می دهد به شما این امکان را می دهد تا از تمامی خدمات اینترنت بین الملل بهره مند شوید. و به مروری نامحدود در فضای اینترنت دست پیدا کنید.

Screenshot image

موقعیت مکانی خود را مخفی کنید

مهم ترین فاکتوری که شما هنگام مرورگری در اینترنت به کمک فیلتر شکن ها باید در نظر بگیرید امنیتی است که برای شما فراهم می‌ شود. این برنامه یکی از ایمن ترین فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد. که از اقدامات امنیتی گوناگونی برای افزایش امنیت سایبری شما استفاده می کند.
یکی از این اقدامات پنهان کردن آی پی شما و جایگزین کردن آن با یک آدرس تقلبی می باشد. از این طریق موقعیت جغرافیایی شما به صورت پنهان در می آید و هیچ کدام یک از فعالیت های شما قابل ردیابی نخواهد بود. بنابراین شما می توانید به کمک این برنامه به مرور ناشناس و ایمن دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

استفاده آسان از برنامه Whoer VPN

استفاده از این برنامه بسیار ساده و آسان تر از بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد. چرا که این فیلتر شکن رابط کاربری خود را بسیار بهینه کرده است. به صورتی که شما تنها با چند کلیک ساده می توانید به سرور های این برنامه متصل شوید. و از آن برای رفع انسداد سایت ها و برنامه های مسدود شده استفاده کنید. در واقع این برنامه از یک پنل کاربری ساده و کاربردی برخوردار است که به شما امکان می دهد در سریع ترین زمان ممکن به سرورهای این برنامه متصل شوید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *