دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Whoosh VPN‌ برای ویندوز


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Whoosh VPN‌ برای ویندوز

دانلود برنامه رایگان و نامحدود Whoosh VPN برای گوشی همراه

یکی از برنامه هایی که امروزه نصب آن بر روی گوشی همراه و کامپیوتر به امری ضروری تبدیل شده است، فیلتر شکن ها هستند. زیرا دسترسی به بسیاری از سایت ها و برنامه ها غیر ممکن شده است و اگر شما فیلتر شکن نداشته باشید نمی توانید آن‌ ها را باز کنید.
بنابراین اگر شما فیلتر شکن قوی‌ Whoosh VPN را بر روی دستگاه های خود نصب کنید. علاوه بر اینکه می توانید هر فیلترینگی در کشور را دور بزنید به سادگی می توانید از اطلاعات خصوصی خود محافظت کنید.

وجود سرور های قوی در سراسر جهان

این فیلتر شکن دارای تعداد زیادی سرور امن است . که جهت مرور ناشناس آن ها را به ما ارائه می دهد.
همچنین این سرور ها در کشور هایی از جمله ایالات متحده، انگلستان، آلمان و موارد دیگر وجود دارد . که به ما این امکان را می دهند تا با اتصال به هر کدام از آن ها در سریع ترین زمان ممکن به خدمات مورد نیازمان دسترسی پیدا کنیم.

Screenshot image

ایمن کردن اطلاعات شما با اتصال به برنامه Whoosh VPN

این برنامه پرسرعت دارای سرور های متنوع از کشور های مختلف در سراسر نقاط جهان می باشد. سرور های این برنامه در کشور هایی مثل ایالات متحده ، آلمان ، انگلستان ، هلند و فرانسه قرار دارد . که به شما امکان دسترسی آسان به محتواهای مسدود شده را می دهد. فقط کافی است به لیست سرور های این برنامه مراجعه کنید و بر روی یکی از این کشور ها کلیک کنید تا به سرعت اتصالتان برقرار شود . و بتوانید از اطلاعات خود، با ایمنی بالا محافظت کنید.

Screenshot image

دسترسی رایگان به سرور های برنامه Whoosh VPN

شما برای اینکه بتوانید از سرور های موجود در این فیلتر شکن استفاده کنید، لازم نیست هزینه ای پرداخت کنید. زیرا تمام آن ها رایگان هستند و فقط کافی است یکی از آن ها را انتخاب کنید و بر روی آن ضربه بزنید تا اتصال شما برقرار شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *