دانلود پروکسی برای واتساپ


دانلود پروکسی برای واتساپ

proxy برای Whatsapp را از کجا پیدا کنم؟

دانلود پروکسی برای واتساپ! سلام رفقا حالتون چطوره؟

قبلا تو یه پست راجع به پروکسی واتساپ توضیحاتی دادیم ولی الان اومدیم با هم ببینیم این پروکسی رو از کجا باید پیدا کنیم!

اگه بخوایم یه توضیح مختصری راجع به پروکسی واتساپ بدیم اون اینه که بعد از فیلترشدن واتساپ تو ایران، شرکت متا یعنی صاحب واتساپ در آغاز سال نو امکان جدیدی رو برای واتساپ رونمایی کرد به نام پروکسی واتساپ! کاری که البته قبلا تلگرام کرده بود و شما میتونستید بدون استفاده از فیلترشکن و فقط با استفاده از پروکسی به تلگرام وصل شید. تصور ها راجع به پروکسی واتساپ هم یه چیزی تو همین مایه ها بود.

پروکسی درواقع یه جور حامل پیام بین شما و سرور مقصده که دیتا های ارسالی و دریافتی شما رو جابه جا میکنه و یکی از کاربردهاش هم دور زدن فیلترینگه! حالا واتساپ اومده گفته که داخل خود واتساپ میتونید از پروکسی استفاده کنید و از فیلترینگ واتساپ عبور کنید.

اگرچه که برخی میگن که این پروکسی از مدل پروکسی هاییه که خیلی وقته در ایران قابل استفاده نیست به خاطر بحث های فنی و یجورایی این نوع پروکسی ها خودشون فیلترن ، ولی مشکل دیگه اینه که هنوز کسی اطلاعی نداره که این پروکسی ها رو که مخصوص واتساپ هستن از کجا میشه پیدا و استفاده کرد.

قطعا اگر اطلاعات جدیدی راجع به پروکسی واتساپ منتشر بشه ما جزو اولین سایت هایی خواهیم بود که اخبار و آموزشش رو براتون میزاریم. پس خوشحال میشیم اگه به سایت ما سر بزنید.

همچنین اگر دنبال وی پی انی میگردید که تو این مدت ازش برای اتصال به واتساپ یا کلا عبور از فیلترینگ استفاده کنید، کافیه یه گشتی تو سایت ما بزنید. ما براتون انواع روش های عبور از فیلترینگ از جمله وی پی ان های مختلف رو بررسی کردیم و امیدواریم که بتونیم بهتون کمک کنیم تا وی پی ان دلخواهتون رو انتخاب کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *