دانلود فیلتر شکن WideVpn با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن WideVpn با لینک مستقیم

دانلود واید وی پی ان برای اندروید

با افزایش روز افزون محدودیت های اینترنتی در ایران کاربران اینترنت روز به روز از خدمات بیشتری محروم میشوند، بنابراین به برنامه ای مثل WideVpn نیاز دارند. که با استفاده از آن بتوانند تمامی محدودیت ها را بی اثر کرد. این برنامه یکی از بهترین و پرقدرت ترین فیلتر شکن هایی است که میتوانید از آن به صورت رایگان استفاده کنید. شما با استفاده از این اپلیکیشن میتوانید به تمامی محتوا هایی که دسترسی به آن ها غیرممکن شده است، دسترسی پیدا کنید.

سرعت بینظیر فیلتر شکن WideVpn

یکی از مهم ترین فاکتور هایی که یک فیلتر شکن خوب حتما باید آن را داشته باشد سرعت بالا است که بتواند پاسخگوی نیاز های ما باشد. و به واسطه سرعت بالای خود بتواند اتصالی پایدار و بدون قطعی را برای ما فراهم کند. واید وی پی ان سرور های متعدد و قدرتمندی دارد که با پوشش جهانی که برای کاربران ایجاد میکند سبب افزایش پهنای باند و سرعت آن ها میشوند. شما با سرعت بالای این وی پی ان میتوانید به راحتی تمامی کار های روز مره خود را با بالاترین کیفیت و سرعت انجام بدهید. برای مثال میتوانید برای دیدن آنلاین فیلم و سریال و همچنین بازی کردن از این اپلیکیشن پر سرعت استفاده کنید.

Screenshot image

حفظ حریم خصوصی با برنامه WideVpn

یکی دیگر از نکات مثبت این برنامه که بسیار مهم است حفظ حریم خصوصی کاربرانش می باشد. محافظت از اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در اولویت های این برنامه می باشد. در همین راستا واید وی پی ان اقداماتی را در نظر گرفته است که موجب افزایش امنیت حریم خصوصی شما میشود. این برنامه متعهد میشود که به هیچ عنوان سوابق مرور و هیچ گونه اطلاعاتی از شما را ذخیره و نگهداری نکند و آن ها را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهد. بنابراین شما هنگام استفاده از این برنامه میتوانید با خیال راحت به فعالیت های آنلاین خود بپردازید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *