دانلود برنامه WireGuard برای اندروید


دانلود برنامه WireGuard برای اندروید

دانلود وایرگارد با لینک مستقیم و بیش از یک میلیون دانلود!

دانلود برنامه WireGuard برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم تا یه برنامه دیگه بهتون معرفی کنیم که میشه باهاش به اینترنت آزاد متصل شد و از شر این فیلترینگ دست و پا گیر خلاص! این روزها هر طرف رو که نگاه میکنیم ، برنامه ها فیلترشدن! از شبکه های اجتماعی تا پیامرسان ها و وبسایت ها و … همگی فیلترشدن و برای استفاده از اونها هر روزه نیازمند استفاده از وی پی ان ها هستیم! اما این برنامه وایر گارد تقریبا میشه گفت که خودش وی پی ان نیست! بلکه شما میتونید با وارد کردن اطلاعات یه وی پی ان بهش ، تونل بزنید و از امکان وی پی ان استفاده کنید!

جالب اینجاست که این برنامه آمار بسیار خوبی هم برای خودش دست و پا کرده! این برنامه وایرگارد رو میتونید از گوگل پلی دانلود کنید! در اونجا همه مشخصات و ویژگی ها و دسترسی ها و … اون برنامه رو میتونید قبل از دانلود مطالعه کنید. همچنین آماری که گوگل پلی برای این وی پی ان به ما نشون میده ، تعداد دانلود بالای یک میلیونه! که تعداد دانلود بالایی محسوب میشه و همچنیت نمره ۴.۴ از طرف کاربران این برنامه که اون هم نمره خوبیه و در مجموع آمار خوبی راجه به وایرگارد وجود داره.

این برنامه برای اینکه بتونه عملکرد صحیح خودش رو روی دستگاه اندرویدی شما داشته باشه ، نیاز داره تا دستگاه شما، حداقل از اندروید ورژن ۵ و یا بالاتر برخوردار باشه که در این صورت حداقل سیستم ععامل مورد نیاز رو خواهید داشت.

ضمن اینکه آخرین تاریخ آپدیت این برنامه هم مربوط به همین امسال یعنی سال ۲۰۲۳ بوده و عمر این برنامه تا الان بیشتر از ۴ ساله چون این برنامه برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ در گوگل پلی منتشر شد.

ممنون از اینکه تا اینجای پست رو مطالعه کردید و امیدواریم که بدردتون خورده باشه.

فقط رفقا چک کردن دسترسی های مورد نیاز برنامه ، قبل از دانلود کردنش یادتون نره!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *