دانلود فیلتر شکن Wiretun VPN Plus با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Wiretun VPN Plus با لینک مستقیم

دانلود برنامه Wiretun VPN Plus برای اندروید

امروزه فیلتر شکن‌ ها به ابزاری کاربردی و ضروری تبدیل شده‌ اند. چون به دلیل شدت محدودیت‌ ها، اگر شما به این ابزار دسترسی نداشته باشید، نمی ‌توانید در اینترنت مروری راحت را داشته باشید. و فیلترینگ در اینترنت شما را اذیت خواهد کرد. بنابراین استفاده از فیلتر شکن‌ هایی مانند برنامه Wiretun VPN Plus می‌ تواند به شما کمک شایانی کند.
به صورت کلی این فیلتر شکن برنامه ای ناشناخته است. که کاربران زیادی آن را دانلود و نصب نکرده اند و تنها هزار نفر این برنامه را از طریق گوگل پلی برای خود نصب کرده اند. و تمامی ویژگی ‌هایی که به آن اشاره خواهد شد، طبق ادعای سازندگان برنامه است.

Screenshot image

برنامه Wiretun VPN Plus دارای سرورهایی با سرعت مناسب

این برنامه می‌ تواند قدرت و سرعت لازم برای مروری آزادانه در اینترنت را برای شما فراهم کند. به همین دلیل قدرت سرور های آن باید بالا باشد تا شما بتوانید در اینترنت مروری نامحدود را تجربه کنید.

رابط کاربری جذاب

اگر یک فیلتر شکن از رابط کاربری مناسب برخوردار باشد. به شما این امکان را خواهد داد که بتوانید بدون هیچگونه مشکلی از خدمات وی پی ان موجود در برنامه استفاده کنیم. و در مدت زمان کوتاهی به سرور ها متصل شوید و وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شوید.

عدم جمع آوری داده ها

امنیت بالا در کنار سرعت مناسب دو ویژگی مهمی است که یک فیلتر شکن حتماً باید از آن برخوردار باشد. این برنامه از آنجایی که هنگام انتقال داده‌ ها اطلاعات ما را رمزگذاری می‌ کند. از امنیت نسبتاً مناسبی برخوردار می‌ باشد. همچنین این برنامه هیچگونه اطلاعاتی را جمع آوری نمی‌ کند. که باعث می‌ شود آسیب پذیری شما در برابر خطرات احتمالی کمتر شود.

دارای خدمات نامحدود

همچنین این برنامه از خدمات نامحدود برخوردار می‌ باشد. یعنی شما برای استفاده از این برنامه هیچگونه محدودیت زمانی و حجمی نخواهید داشت. و می‌ توانید در هر مدت از شبانه روز به هر مقدار که می‌ خواهید از سرور ها و خدمات این برنامه برخوردار شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *