دانلود فیلتر شکن رایگان Wire Vpn برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن رایگان Wire Vpn برای گوشی همراه

فیلتر شکن قوی Wire Vpn نسخه مود شده

امروزه محدودیت های بیش از حد اعمال شده بر اینترنت موجب شده است کاربران به دنبال راهی برای دور زدن محدودیت ها باشند. یکی از بزرگ ترین راه حل های موجود برای این مشکل استفاده از فیلترشکن ها میباشد. اما هر فیلتر شکنی قابل اعتماد نیست و بسیاری از آن ها هم از سرعت پایینی برخوردار میباشند. ولی فیلتر شکن Wire Vpn یکی از بهترین و ایمن ترین فیلتر شکن های اندروید میباشد. که با ویژگی های بینظیر خود بسیاری از کاربران را به خود اختصاص داده است. شما با استفاده از این وی پی ان و سرعت بی نظیر آن میتوانید به کار های روزمره خود بپردازید. برای مثال میتوانید با سرعت بالای آن به تماشای فیلم و سریال به صورت آنلاین بپردازید. و یا از شبکه های اجتماعی فیلتر شده نظیر اینستاگرام و تلگرام استفاده کنید و از خدمات آن ها بهره ببرید.

استفاده از Wire Vpn هیچ محدودیتی ندارد

شما برای استفاده از این وی پی ان هیچ محدویتی نخواهید داشت. بدین معنی که شما هر وقت که بخواهید و به هر مدت زمانی میتوانید به سرور های بینظیر این برنامه متصل شوید. این ویژگی سبب میشود که این برنامه از سایر برنامه های مشابه برتری داشته باشد. چون بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار با محدودیت حجمی مواجه هستند.

Screenshot image

ویژگی های امنیتی برنامه Wire Vpn

همانطور که گفته شد این برنامه یکی از قابل اعتماد ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. و برای ارائه خدمات بهتر امنیتی از پروتکل های امنیتی بسیاری استفاده میکند. یکی از این اقدامات استفاده از قابلیت KILL SWITCH است. کارکرد این ویژگی این گونه است که اگر به هر دلیل اتصال شما به سرور این برنامه به صورت ناگهانی قطع شود، با قطع کردن اینترنت، از شما و داده هایتان در برابر خطرات احتمالی ای که شما را تهدید میکند محافظت میکند. این ویژگی سبب میشود که اگر شخصی قصد آسیب زدن به دستگاه شما و به سرقت بردن اطلاعاتتان را داشته باشد ناکام بماند. بنابراین امنیت شما در این برنامه کاملا تضمین شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *