دانلود Wize AdBlock VPN به همراه آموزش رایگان


دانلود Wize AdBlock VPN به همراه آموزش رایگان

نصب برنامه Wize AdBlock VPN برای تلگرام

یکی از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار که می‌ تواند برای شما در اکثر مواقع شرایط لازم برای دسترسی به اینترنت جهانی را فراهم کند، برنامه Wize AdBlock VPN می‌ باشد. این برنامه را شما می‌ توانید از طریق گوگل پلی بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید. و از خدمات با کیفیتش برای دور زدن محدودیت‌ ها برخوردار شوید.

بهترین ویژگی های فیلتر شکن Wize AdBlock VPN

۱_ سرور های باکیفیت و نحوه اتصال به آن

شما می‌ توانید به کمک سرور های با کیفیت موجود در این برنامه در کوتاه‌ ترین زمان ممکن از یک اتصال پایدار و مناسب برخوردار شوید. چرا که این سرور ها هستند که کیفیت اتصال به وجود آمده را تعیین می‌ کنند. و همانطور که در فیلم مشاهده خواهید کرد، شما می‌ توانید در کسری از ثانیه از سرور های برنامه برای دور زدن محدودیت ها استفاده کنید.

همچنین برنامه دارای قابلیتی است که به شما این امکان را می‌ دهد در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانید از خدمات وی پی ان موجود در برنامه استفاده کنید و آن هم اتصال خودکار است. که به شما این امکان را می‌ دهد تنها با یک کلیک به سریع‌ ترین سرور موجود در برنامه متصل شوید.

۲_ خدمات رایگان در فیلتر شکن Wize AdBlock VPN

شما می‌ توانید بدون پرداخت کوچک ترین هزینه ‌ای از این فیلتر شکن برای دستگاه خود استفاده کنید. و به صورت رایگان از محدودیت‌ های اینترنتی عبور کنید و به خدمات مورد نیازتان در سایت و برنامه‌ های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید.

امنیت بسیار بالا و افزایش حریم خصوصی

پس از سرعت بالا و کیفیت مناسب سرور ها مهم ترین ویژگی است که باید حتماً به آن توجه کنید. امنیت برنامه ‌این است که از آن برای انجام فعالیت ‌های آنلاین استفاده کنید و خطری شما را تهدید نکند.
همچنین این برنامه با کمک به روزترین اقدامات امنیتی از شما در برابر خطرات احتمالی هنگام انجام فعالیت‌ های آنلاین محافظت می کند. و اجازه نمی ‌دهد که هیچ شخص ثالثی به حریم خصوصی شما آسیب وارد کند.
علاوه بر آن، این برنامه داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند و همچنین بر فعالیت‌ های آنلاین شما هیچگونه نظارتی را انجام نخواهد داد.

Screenshot image 4


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *