دریافت وی پی ان Wonderlox VPN برای دور زدن محدودیت


دریافت وی پی ان Wonderlox VPN برای دور زدن محدودیت

دانلود Wonderlox VPN برای اندروید قدیمی گوشی هوآوی

با افزایش شدت محدودیت ‌ها و افزایش تعداد کاربرانی که نیاز به یک فیلتر شکن قدرتمند برای دریافت خدمات با کیفیت دارند. فیلتر شکن‌ های معروف اکثراً دچار افت کیفیت شده‌ اند. چرا که با افزایش ترافیک کاربران این برنامه ‌ها دچار اختلال می شوند. بنابراین می‌ توان گفت فیلتر شکن‌ هایی که تعداد کاربران کمتری دارند. می‌ توانند سرعت بالاتری داشته باشند. یکی از این برنامه‌ ها فیلتر شکن پرسرعت Wonderlox VPN می‌ باشد.

Screenshot image

تعداد بالای سرور های Wonderlox VPN در سراسر نقاط جهان

علاوه بر اینکه این برنامه از تعداد کمی کاربر برخوردار است. دارای سرور های جهانی نیز می‌ باشد. این سرور ها که در کشور هایی مانند سنگاپور، کانادا، آلمان و سایر نقاط جهان پراکنده شده‌ اند. با ایجاد یک پوشش جهانی بهترین سرعت اتصال را برای شما ایجاد خواهند کرد.

مرور ناشناس در اینترنت

این برنامه با پنهان کردن آی‌ پی حقیقی شما و همچنین جایگزین کردن آن با یک آی پی جعلی باعث می‌ شود. که تمامی فعالیت‌ های آنلاین شما بدون امکان ردیابی شدن و شناسایی شدن باشد. بدین ترتیب تا زمانی که به سرور های این برنامه متصل باشید. می‌ توانید مروری ناشناس در اینترنت را تجربه کنید.

دور زدن انواع محدودیت ها

این برنامه به کمک قدرت بالایی که دارد می‌ تواند انواع محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت را دور بزند. و دسترسی به خدمات موجود در سایت‌ ها و برنامه‌ های فیلتر شده را برای شما ممکن کند.

Screenshot image

امنیت مناسب Wonderlox VPN برای استفاده مطمئن

علاوه بر ویژگی ‌های گفته شده یکی دیگر از امتیاز هایی که این برنامه را به یک فیلتر شکن مناسب و کامل تبدیل می‌ کند. امنیت بالایی است که برای شما فراهم می‌ کند. در واقع این برنامه هنگام انتقال داده ‌های شما آن ها رمزگذاری می‌ کند. تا بتواند بهترین امنیت را برای شما به ارمغان بیاورد. همچنین این برنامه تحت هیچ شرایطی، اطلاعات شما را با اشخاص ثالث همرسانی نمی‌ کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *