دانلود فیلتر شکن World VPN برای کامپیوتر بدون محدودیت


دانلود فیلتر شکن World VPN برای کامپیوتر بدون محدودیت

فیلتر شکن رایگان ورد وی پی ان نسخه اصلی با لینک دانلود

فیلتر شکن World VPN یک برنامه رایگان، ساده و ایمن است که با تمرکز بر حفظ حریم خصوصی شما طراحی شده است. این وی پی ان برای دور زدن محدودیت و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت به شما کمک می‌ کند. تا به راحتی به محتوای هر سایت و برنامه ای که مد نظرتان است دسترسی پیدا کنید. همچنین این برنامه تضمین می کند تا حریم خصوصی آنلاین شما را بهبود ببخشد.

حفاظت از حریم شخصی

این برنامه در حفاظت از حریم خصوصی به شما کمک می‌ کند تا اطلاعاتتان در امان بماند.
همچنین این فیلتر شکن به دلیل سیاست های خود توجه خاصی به حریم خصوصی داشته است. تا بتواند با بستر امنی که فراهم می کند به راحتی از شما و اطلاعاتتان محافظت کند. و هیچکس قادر نباشد شما را ردیابی کند.

امنیت بالا برنامه World VPN

این وی پی ان برنامه ای ایمن و با سرعت بالاست. به همین دلیل است که از محبوبیت بالایی در نزد کاربران برخوردار است. این برنامه برای افزایش امنیت شما اتصالاتتان را رمزگذاری می کند و از این طریق برای شما اتصالی کاملا امن و غیر قابل نفوذ فراهم می کند. همچنین این برنامه از رمزگذاری AES-256 درجه نظامی استفاده می کند تا داده های شما را به صورت آنلاین ایمن نگه دارد و از دستگاه های شما محافظت کند.

Screenshot image

سرور های متنوع و پر سرعت برنامه World VPN

این اپلیکیشن دارای سرور های متعدد در سرتاسر جهان است که پوشش جهانی قدرتمندی را برای کاربران به ارمغان می آورد. که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی به هر سروری که می خواهید متصل شوید. یا می توانید این مسئولیت را به عهده برنامه بگذارید تا یک سرور پرسرعت را به صورت خودکار برای شما انتخاب کند. و با اتصال به آن به موارد مسدود شده دسترسی پیدا کنید .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *