دانلود فیلتر شکن Wumbo Vpn نسخه مود شده


دانلود فیلتر شکن Wumbo Vpn نسخه مود شده

فیلتر شکن Wumbo Vpn پرسرعت و قوی + رایگان

فیلتر شکن Wumbo Vpn به شما این امکان را می دهد که به کمک این برنامه بتوانید به تمام ظرفیت های اینترنت بین الملل دسترسی پیدا کنید. درواقع این برنامه یکی از محبوب ترین و پر قدرت ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که به واسطه ی قدرت و سرعت بسیار بالای خود به شما کمک می کند. تا فیلترینگ و محدودیت را دور بزنید و به محتوای مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید.

ویژگی های برنامه Wumbo Vpn

IP شما را پنهان می کند تا بتوانید به صورت ایمن و کاملاً ناشناس به مرور گردی بپردازید.
امکان انتخاب خودکار و یا دستی سرور
تجربه اتصالی ایمن و پرسرعت
سرور ها متعدد و با کیفیت در سراسر جهان
مناسب برای استفاده روزمره
خدمات رایگان و بدون نیاز به هزینه کردن
رمزگذاری اتصالات به منظور تامین اتصالی ایمن
رابط کاربری ساده و کاربردی

سرور های قابل اعتماد

این اپلیکیشن دارای سرور های متعددی از کشورهای مختلف است که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. شما به راحتی می توانید بر اساس سرعت و کوالیتی آن ها که درکنارشان مشخص شده است، سرور مورد نظرتان را انتخاب کنید. و یا می توانید به راحتی با قابلیت انتخاب خودکار سرور به بهترین سرور ممکن متصل شوید.

Screenshot image

امنیت بالای برنامه قوی Wumbo Vpn

همان طور که پیشتر به آن اشاره ای مختصر شد این برنامه از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. برای مثال این اپلیکیشن اتصالات کاربران خود را رمزگذاری می کنند تا برای آن ها اتصال ایمن و غیرقابل نفوذ فراهم کند. و به این وسیله از آن ها در برابر خطرات احتمالی محافظت کند.
از دیگر اقدامات امنیتی این برنامه در راستای افزایش امنیت کاربران خود پنهان کردن آی پی حقیقی آنها می باشد. این برنامه آی پی سروری را که به آن متصل شده اید را به عنوان آی پی شما معرفی می کند. و از این طریق از لو رفتن مختصات جغرافیایی شما جلوگیری می‌ کند. بنابراین با استفاده از این برنامه هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *