دانلود فیلتر شکن WyrVPN برای کامپیوتر


دانلود فیلتر شکن WyrVPN برای کامپیوتر

دانلود فیلتر شکن WyrVPN با لینک مستقیم

یکی از فیلتر شکن‌ های نسبتا محبوب در بازار فیلتر شکن WyrVPN می‌ باشد. این برنامه در مقایسه با بسیاری از فیلتر شکن‌ هایی که با افزایش محدودیت‌ ها دچار افت سرعت شده‌ اند. از خدمات با کیفیت ‌تری برخوردار است. که شما می‌ توانید این برنامه را از طریق گوگل پلی به راحتی دانلود و بر روی دستگاه خود نصب کنید.

ایجاد اتصالی پایدار و قوی با سرور های با کیفیت برنامه WyrVPN

همانطور که پیشتر به آن اشاره شد، این برنامه در مقایسه با بسیاری از فیلتر شکن‌ های دیگر با افزایش شدت محدودیت‌ ها کمتر دچار افت کیفیت شد. دلیل این امر سرور های باکیفیت این برنامه می‌ باشد. که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده است. و شما می‌ توانید به راحتی اتصالی پایدار و پرقدرت را با استفاده از این سرورها تجربه کنید.
سرور های این برنامه به شما این امکان را می‌ دهد که در هر کجا که هستید به یکی از آن ها متصل شوید. چرا که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده‌ اند و تشکیل یک پوشش جهانی را داده اند. این سرور ها قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت‌ های اعمال شده بر سایت ‌ها و برنامه‌ های مختلف را فراهم می‌ کنند. و استفاده از خدمات فیلتر شده را برای شما ممکن می کند.

Screenshot image

مروری ناشناس توسط رمزگذاری قوی در برنامه WyrVPN

از آنجایی که وقتی از یک فیلتر شکن استفاده می‌ کنید اتصالات شما از طریق تونل ‌های آن عبور می‌ کند. امنیتی که آن برنامه برای شما به ارمغان می‌ آورد، مسئله بسیار مهم خواهد بود. چرا که اگر یک فیلتر شکن از خدمات امنیتی مناسب برخوردار نباشد. شما در برابر خطرات احتمالی بسیار آسیب پذیر خواهید بود.
از مهم‌ ترین اقدامات امنیتی این برنامه رمزگذاری داده‌ های شما هنگام انتقال می‌ باشد. از این طریق برای شما بستری ایجاد می‌ شود. که بتوانید با خیالی راحت در اینترنت جستجو کنید.
همچنین مرور ناشناس هنگام استفاده از این برنامه برای شما امکان‌ پذیر خواهد بود. و می‌ توانید بدون شناسایی شدن و ردیابی شدن در اینترنت گشت و گذار کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *