دانلود X Proxy برای اندروید


دانلود X Proxy برای اندروید

دانلود فیلترشکن ایکس پراکسی با لینک مستقیم با بیش از یک میلیون دانلود!

دانلود X Proxy برای اندروید! رفقا سلام حالتون چطوره؟ امروز اومدیم پیشتون با یه وی پی ان جدید که با هم بررسی کنیم و ببینیم که چی تو چنته داره این وی پی ان ایکس پراکسی! به نظرتون آیا میتونه ما رو از شر این فیلترینگ پر دردسر و دست و پا گیر خلاص کنه؟ با ما همراه باشید.

خب اولین نکته ای که راجع به این وی پی ان به چشم میخوره، ظاهر این وی پی انه! این وی پی ان دارای یه طراحی خیلی خیلی مزخرف و ناشیانست! انقدر کارشون تو این مرحله بد بوده که ادم حس میکنه با یه وی پی ان درپیت و بدردنخور طرفه که به هیچ دردی عملا نمیخوره!

اما با همین ظاهر درب و داغون این وی پی ان موفق شده تا از کاربران پلتفرم گوگل پلی بیشتر از یک میلیون دانلود فعال دریافت کنه که خب به نوبه خودش خیلی خوبه! ضمن اینکه کاربران خودشم بهش نمره ۴.۲ رو دادن که نمره خوبی هم محسوب میشه و درکل میشه گفت این وی پی ان آمار خوبی رو برای خودش جور کرده.

این وی پی ان همچنین ادعا میکنه برای اینکه بتونه عملکرد صحیحی از خودش روی دستگاه شما داشته باشه، دستگاه شما باید حداقل دارای سیستم عامل اندروید نسخه ۵ ویا بالاتر باشه که در این صورت حداقل سیستم عامل مورد نیاز رو داره . البته دیگه الان اکثر گوشی های فعال این نسخه از اندروید رو پشتیبانی میکنن و مشکل خاصی از این جهت وجود نداره و حتی میشه گفت با گوشی های قدیمی تر هم سازگاره!

آخرین ورژن این وی پی ان که همون ورژن ۱۱ هست هم در همین امسال یعنی سال ۲۰۲۳ منتشر شده و این حاکی از بروز بودن این وی پی انه که نکته مثبتی برای یه وی پی ان محسوب میشه!

ممنون از اینکه تا اینجا همراهمون بودید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *