دانلود فیلتر شکن رایگان X-VPN


دانلود فیلتر شکن رایگان X-VPN

نسخه مود شده ایکس وی پی ان برای آیفون

یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار فیلتر شکن رایگان X-VPN می باشد. اگر شما به دنبال برنامه ای هستید که بتوانید به هر محتوایی که به دنبال آن هستید دسترسی پیدا کنید بهترین گزینه شما همین برنامه می باشد. چرا که به واسطه ی ویژگی های بی نظیری که دارد موجب افزایش قدرت و سرعت مرور شما می شود.
همچنین این برنامه ابزاری است که Wifi را ایمن می کند و به شما کمک می کند از حریم خصوصی خود به صورت آنلاین محافظت کنید.

استفاده آسان از برنامه X-VPN

استفاده از برنامه ایکس وی پی ان برای تمامی کاربران حتی با تجربه کم، بسیار آسان است. دلیل این امر رابط کاربری ساده و کاربردی برنامه می باشد. شما با این برنامه دیگر هرگز با تنظیمات و منو های گیج کننده مواجه نخواهید شد. برای استفاده از این برنامه کافی است آن را دانلود و نصب کنید. سپس با یک کلیک آن را راه اندازی کنید و وارد دنیای نامحدود اینترنت بشوید. تا به تمامی کار های اینترنتی خود که به دلیل محدودیت جغرافیایی از انجام آن ها محروم بودید بپردازید. به عبارتی دیگر فقط یک بار آن را روشن کنید و فراموشش کنید.

Screenshot image

سرعت و امنیت بی نظیر فیلتر شکن X-VPN

فیلتر شکن ایکس به واسطه پهنای نامحدودی که ارائه میکند و دارا بودن سرور های با کیفیت خروجی سرعتی که به شما میدهد بسیار بالا میباشد. این مهم سبب اتصالی پایدار و بدون قطعی میشود. که باعث میشود شما بدون هیچ مشکلی از سرور های این برنامه استفاده کنید.
همچنین این اپلیکیشن با پروتکل های امنیتی که دارد مروری ناشناس و ایمن را به شما هدیه میکند. و با رمزگذاری اتصالات شما، اتصالی ایمن را به شما هدیه میکند که ویژگی غیر قابل نفوذ بودن را دارا خواهد بود.
به همین دلیل این ویژگی سبب میشود که شما از لحاظ امنیتی بسیار در امان باشید. و با تغییر آی پی شما سبب ایجاد اتصالی ناشناس میشود. که باعث میشود تجربه ی مروری ناشناس را با این برنامه به دست آورید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *