دانلود XBrowser برای اندروید


دانلود XBrowser برای اندروید

دانلود ایکس بروزر با لینک مستقیم

دانلود XBrowser برای اندروید! سلام رفقا ، حالتون چطوره؟ امشب اومدیم با یه مرورگر دیگه به نام ایکس یا همون XBrowser!

شما از یه مرورگر چه انتظاراتی دارین؟ امروز با مرورگر ایکس یا همون XBrowser اومدیم تا ببینیم بدرد دانلود و نصب کردن میخوره یا نه!

اولین ویژگی ایکس بروزر اد بلاکر یا همون مسدود کننده تبلیغاته! یکی از آزاردهنده ترین اتفاقات حین استفاده از مرورگرها، نمایش تبلیغات های مختلف و زیاده که ناخواسته برای ما به نمایش درمیان. حالا مرورگرها یه قابلیتی اضافه کردن به نام اد بلاکر که جلوی نمایش این تبلیغات رو میگیره و میزاره در آرامش به اینترنت گردیتون برسید!

تنظیمات و شخصی سازی! ایکس بروزر به شما این اجازه رو میده تا شخصی سازی خودتون رو روی مرورگرتون داشته باشید و همه چیز رو همونطور که دوست دارید تنظیم کنید.

پر کردن فرم ها! جالبه که چرا یه مرورگر این قابلیتش رو باید جزو امکاناتش به شمار بیاره چون همه مرورگرها این قابلیت رو دارن! ولی به هر صورت ایکس بروزر هم میتونه اطلاعاتتون رو براتون ذخیره کنه و فرم ها رو براتون پر کنه!

امنیت و حریم شخصی! این مرورگر ادعا میکنه که میتونه از امنیت و همچنین حریم شخصی شما در حد خودش محافظت کنه و خودش رو مرورگر امنی معرفی میکنه!

ظاهر این مرورگر هم نسبتا مدرن و زیبا طراحی شده و جوری نیست که چشماتون رو اذیت کنه!

ایکس بروزر فقط روی دستگاه هایی که اندروید 7 به بالاتر دارن به خوبی کار میکنه و نسخه های قدیمی تر رو ساپورت نمیکنه! همچنین این مرورگر از گوگل پلی تا الان بیشتر از 10 میلیون بار دانلود شده، بیشتر از 36 هزارتا کامنت گرفته و از کاربرها نمره 4.2 رو دریافت کرده!

این روزها مرورگرهایی مثل کروم ، ماکروسافت ادج ، فایرفاکس و … انقدر قوی ظاهر شدن که به شخصه اگر من میخواستم مرورگر خودم رو انتخاب کنم قطعا سراغ این گزینه ها میرفتم ولی اگر شما خواستید ایکس بروزر رو امتحان کنید همین الان میتونید از گوگل پلی دانلودش کنید.

تا پست های بعدی کنارمون بمونید!

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *