دانلود فیلتر شکن xBack VPN برای گوشی + لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن xBack VPN برای گوشی + لینک مستقیم

دانلود نسخه جدید xBack VPN برای اندروید

امروزه انتخاب یک فیلتر شکن خوب و مناسب برای تمامی کاربران به یک دغدغه تبدیل شده است. چرا که با افزایش شدت محدودیت‌ ها تعداد این نوع برنامه ‌ها بسیار افزایش یافته است. اما بسیاری از آن ها پاسخگوی نیاز کاربران نیستند و فقط حجم دستگاه آن ها را پر می‌ کند. اگر به دنبال فیلتر شکنی خوب و ایمن هستید که بتوانید بر تمامی محدودیت های اینترنتی غلبه کنید، برنامه xBack VPN گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. این برنامه از فیلتر شکن های نه چندان معروف بازار می باشد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

دارای سرور های پرقدرت و سریع

این برنامه از سرور های بسیار پرسرعت و قوی برخوردار است. که امکان گشت و گذار کردن نامحدود در اینترنت را برای شما به ارمغان می‌ آورد. شما می‌ توانید با متصل شدن به این سرورها از سرعت لازم برای مقابله با محدودیت‌ های اینترنتی برخوردار شوید. و به انواع خدمات مسدود شده در مدت زمان کوتاهی دست پیدا کنید.

Screenshot image

امنیت بالای xBack VPN

این برنامه از امنیت بالایی برخوردار می‌ باشد و یک سری اقدامات امنیتی برای افزایش امنیت داده های شما در نظر گرفته است. برای مثال این برنامه به هیچ عنوان داده ‌های شما را با اشخاص ثالث هم رسانی نمی ‌کند. تا احتمال به سرقت رفتن اطلاعات خصوصی شما بسیار کاهش یابد. همچنین هنگام جابجایی داده های شما را رمزگذاری می کند. تا اتصالی مطمئن و غیر قابل نفوذ برای شما پدید بیاید و از خطرات احتمالی دور باشید. همچنین این برنامه یک نقطه ضعف از بابت امنیت دارد و آن هم برخی از داده ها را جمع آوری می کند. برای مثال مکان اطلاعات شخصی شما و سه مورد دیگر را ذخیره می کند که نمی توان این داده ها را حذف کرد.

خدمات رایگان و نامحدود

این فیلتر شکن در واقع یک فیلتر شکن پولی می‌ باشد. اما یک مدت زمان مشخص خدمات رایگان را در اختیار شما می‌ گذارد. که شما این برنامه و کیفیت آن را تست کنید و در صورت تمایل اکانت پولی آن را خریداری کنید. اما به هر حال با وجود مدت زمان کوتاه برای خدمات رایگان شما می‌ توانید در این مدت از اینترنت نامحدود لذت ببرید. و پس از آن اکانت آن را خریداری کنید و از اینترنت نامحدود برخوردار شوید.

Screenshot image

این فیلتر شکن همان طور که گفته شد شناخته شده نیست و تنها پنج هزار بار نصب شده است. ولی امتیاز ۴.۴ را دریافت کرده است که می تواند نشان از کیفیت بالای برنامه باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *