دانلود فیلتر شکن XD VPN برای آیفون با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن XD VPN برای آیفون با لینک مستقیم

دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن ایکس دی وی پی ان

برنامه XD VPN یکی از بهترین فیلتر شکن هایی است که شما می توانید از آن به عنوان دستیار اینترنتی خود استفاده کنید. این برنامه در واقع به منظور ارائه بهترین خدمات به کاربران طراحی شده است. در واقع شما می توانید با استفاده از این برنامه تمامی محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت کشور ایران را دور بزنید.

مروری ایمن و ناشناس با فیلتر شکن قوی XD VPN

ایکس دی وی پی ان به منظور راحتی کاربران خود بستری را فراهم کرده است و آن ها می‌ توانند با استفاده از آن مروری ایمن و ناشناس را تجربه کنند. این عمل سبب شده است تا کاربران با خیال راحت و آسوده در تمامی سایت ها و برنامه ها به مرورگردی بپردازند. و از اینترنت نامحدود لذت ببرند.

این ویژگی بدین صورت است که هنگامی که شما از این برنامه استفاده می کنید و به سرورهای آن متصل می‌ شوید. برنامه آی پی حقیقی شما را پنهان می‌ کند و آی پی سروری را که به آن متصل شده اید را به عنوان آی پی حقیقی شما معرفی می کند. و از این طریق موقعیت جغرافیایی شما را به صورت مجهول در می آورد. بنابراین هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهند بود.

Screenshot image

استفاده آسان از فیلتر شکن XD VPN

استفاده کردن از این فیلتر شکن بسیار آسان است. و شما تنها کاری که می بایست برای متصل شدن به سرور های این برنامه انجام دهید این است که بر روی دکمه اتصال ضربه بزنید. و به صورت خودکار به سریع ترین و با کیفیت ترین سرور در آن زمان متصل شوید. در واقع این موضوع یکی از مزیت های با ارزش این برنامه می باشد. که این امکان را به کاربر می‌ دهد تنها با یک کلیک به دنیای بدون محدودیت اینترنت وارد شوند. و به محتوای مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *