دانلود فیلتر شکن رایگان Xiaoha VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن رایگان Xiaoha VPN برای اندروید

دانلود نسخه اصلی برنامه Xiaoha VPN برای ویندوز

با استفاده از فیلتر شکن خارجی Xiaoha VPN که جزو بهترین برنامه های موجود در بازار است. شما به سادگی می‌ توانید انواع فیلترینگ اعمال شده بر سایت‌ ها و برنامه‌ ها را از بین ببرید. و با استفاده از سرور های قدرتمند این برنامه از خدمات موجود در آن ها بهره مند شوید. شما برای استفاده از خدمات موجود در این برنامه به سادگی می‌ توانید توسط لینک‌ های مستقیم و گوگلی پلی، این برنامه پرقدرت را برای خود نصب و از خدماتش بهره ببرید.

رابط کاربری ساده برنامه Xiaoha VPN

یکی از ویژگی ‌هایی که استفاده از این برنامه را بسیار ساده ‌تر می‌ کند، رابط کاربری راحت این برنامه می‌ باشد. در واقع با حذف منو های اضافی و پیچیده، نحوه اتصال به سرور ها را کوتاه تر و سریع تر کرده است. به گونه ای که شما می توانید تنها با چند کلیک به سرور ها متصل شوید. حتی می توانید از قابلیت اتصال خودکار استفاده کنید و در مدت زمان کوتاه تری از خدمات دلخواه خود بهره مند شوید.

Screenshot image

سرور های باکیفیت و پرسرعت

می توان گفت مهم ترین ویژگی این برنامه که باید به آن اشاره شود، سرعت بالای آن است. سرعت بالایی که به شما این امکان را می دهد انواع محدودیت‌ ها را در مدت زمان کوتاهی دور بزنید و از آن ها به راحتی استفاده کنید. دلیل این امر سرور های بسیار با کیفیت و پرتعداد این برنامه است. که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده است. این پوشش جهانی به شما این امکان را می دهد در هر‌ کجا بتوانید از خدمات این برنامه برای دور زدن محدودیت ها استفاده کنید.

امنیت حریم خصی شما با استفاده از برنامه Xiaoha VPN حفظ خواهد شد

از دیگر مزیت های این فیلتر شکن امنیت بالایی است که برای حریم خصوصی شما فراهم می کند. در واقع این برنامه با استفاده از بهترین اقدامات امنیتی، نمی گذارد هیچ فردی به اطلاعات خصوصی شما دسترسی پیدا کند و یا آسیبی به دستگاه شما برساند. همچنین این وی پی ان به هیچ عنوان سوابق مرور شما را ذخیره نمی کند و یا نظارتی بر فعالیت های آنلاین شما انجام نمی دهد. در نتیجه می توانید مروری آزادانه را تجربه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *