دانلود فیلتر شکن ‌XL UDP VPN برای گوشی


دانلود فیلتر شکن ‌XL UDP VPN برای گوشی

دانلود برنامه XL UDP VPN برای کامپیوتر

یکی از چالش‌ های یکسان برای تمامی کاربران اینترنتی در ایران فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت این کشور می‌ باشد. محدودیتی که باعث شده است بسیاری از خدمات بین‌ المللی از دسترس آن ها خارج باشند و آن ها نتوانند به راحتی و بدون یک فیلتر شکن مناسب از آن ها استفاده کنند. یکی از گزینه ‌های موجود در بازار که چندان شناخته شده هم نیست فیلتر شکن XL UDP VPN می‌ باشد که در ادامه به بررسی ویژگی ‌های آن خواهیم پرداخت.

برنامه XL UDP VPN بهترین vpn با پروتکل vpn UDP و TCP است که آدرس IP شما را مخفی می کند و تغییر می دهد. همچنین ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند.
علاوه بر آن این برنامه Wi-Fi عمومی را به یک شبکه خصوصی تبدیل می‌ کند و فیلترینگ اینترنت را دور می‌ زند. همچنین بر محدودیت ‌های جغرافیایی غلبه می‌ کند. تمامی ویژگی‌ های گفته شده بر طبق ادعای سازندگان برنامه می‌ باشد. که صحت هیچ کدام یک از آن ها قابل تایید نیست.

Screenshot image

سرور های پرقدرت در سراسر جهان

سازندگان XL UDP VPN ادعا دارند که سرور های موجود در این برنامه قابل اتکا هستند. و می‌ توانند به راحتی قدرت و سرعت لازم برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها را برای شما فراهم کنند. اما صحت این موضوع اصلاً قابل تایید نمی ‌باشد و این موضوع بسیار بعید است.

آیا امنیت برنامه XL UDP VPN قابل تایید است؟!

برخلاف ادعای این برنامه داده ‌های شما هنگام انتقال رمزگذاری نمی‌ شوند. بنابراین امنیت سایبری که برای شما در نظر گرفته شده است. بسیار پایین می‌ باشد و خطرات زیادی امنیت اطلاعات شما را تهدید می‌ کند. همچنین اطلاعات شما توسط این برنامه ذخیره خواهد شد. که با توجه به موضوع عدم رمزگذاری داده ‌های شما این موضوع بسیار خطرساز خواهد بود. و ممکن است اطلاعات شما و همچنین دستگاهتان در معرض خطری بزرگ قرار بگیرند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *