دانلود فیلتر شکن سریع Xproguard VPN + آموزش


دانلود فیلتر شکن سریع Xproguard VPN + آموزش

نصب فیلتر شکن Xproguard VPN از گوگل پلی

یکی از فیلتر شکن‌ های موجود در گوگل پلی که از قدرت و سرعت مناسب برخوردار است. و می‌ تواند سرعتی عالی را به شما ارائه دهد. فیلتر شکن Xproguard VPN نام دارد.
این برنامه که از سرعت لازم به منظور رفع انسداد انواع محدودیت‌ ها برخوردار است، به راحتی قابل استفاده می‌ باشد. کافیست که آن را از طریق گوگل پلی دانلود و بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید.

دریافت سرعتی بالا با اتصال به سرور های Xproguard VPN

هنگامی که شما این برنامه را نصب می‌ کنید و وارد آن می‌ شوید. ابتدا به شما یک سری از ویژگی ‌های برنامه نشان داده می‌ شود. که مهم ترین ویژگی که روی آن مانور داده شده است. سرعت بالای این برنامه است.
سرعت بالای این فیلتر شکن باعث می‌ شود که شما بتوانید حتی شدید ترین محدودیت‌ های اینترنتی را در کوتاه ‌ترین مدت زمان ممکن دور بزنید.

روش اتصال به سرور های Xproguard VPN به صورت اتوماتیک

سرور های این برنامه آنقدر از کیفیت بالایی برخوردار هستند. که پس از زدن دکمه اتصال به صورت اتوماتیک تنها در چند ثانیه به سروری قدرتمند متصل خواهید شد.
پس از برقراری اتصال آی‌ پی سرور آن کشور برای شما نمایش داده خواهد شد. ضمن اینکه سرعت دانلود و آپلود برنامه نیز نمایش داده می‌ شود. که به شما این امکان را می‌ دهد بتوانید به راحتی مرور خود را مدیریت کنید و بهترین تجربه را از یک اینترنت آزاد داشته باشید.

دارای خدمات رایگان و‌ خرید اکانت پرمیوم

هنگامی که وارد این برنامه می ‌شوید می‌ توانید بدون پرداخت هیچگونه هزینه ‌ای از یک فیلتر شکن مناسب برخوردار شوید.
ولی اگر به دنبال فیلتر شکنی می‌ گردید که رایگان نباشد و از کیفیت بسیار بالاتری نسبت به فیلتر شکن ‌های رایگان برخوردار باشد. نسخه پرمیوم این برنامه، گزینه ای مناسب خواهد بود.
ضمن اینکه قیمت اکانت‌ های آن نسبت به بسیاری از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار ارزان‌ تر می‌ باشد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *