دانلود فیلتر شکن XRAY VPN برای گوشی


دانلود فیلتر شکن XRAY VPN برای گوشی

دانلود فیلتر شکن XRAY VPN نسخه جدید

فیلتر شکن ها به ابزاری کاربردی و ضروری تبدیل شده اند. چرا که برای دسترسی به ساده‌ ترین امکانات اینترنتی نیز گاهی شما به فیلتر شکن نیاز دارید. یکی از فیلتر شکن‌ های موجود که شما می‌ توانید برای دور زدن محدودیت‌ ها از آن استفاده کنید. برنامه قوی و پرسرعت XRAY VPN می‌ باشد. این فیلتر شکن که از برنامه ‌هایی است که از V2ray Client پشتیبانی می کند. از قدرت بالایی برخوردار می باشد.

Screenshot image

برنامه را از کجا دانلود کنیم؟

برای دانلود این فیلتر شکن برای دستگاهی که سیستم عامل آن ها اندروید می‌ باشد. مانند سایر برنامه ‌ها می‌ توانید از گوگل پلی اقدام کنید. و به راحتی وارد گوگل پلی شوید. و با سرچ اسم این برنامه به راحتی برنامه را دانلود و بر روی دستگاه خود نصب کنید.

نحوه استفاده از برنامه XRAY VPN

شما برای استفاده از این برنامه می‌ بایست کانفینگ ‌های آن را از منابع مختلف تهیه کنید. و سپس با وارد شدن به برنامه آن کانفینگ‌ ها را وارد برنامه کنید و به آن ها متصل شوید. در واقع این برنامه هیچ سرور آماده ‌ای ندارد. و شما می‌ بایست کانفینگ‌ های مرتبط را بر روی برنامه نصب کنید تا بتوانید از آن ها استفاده کنید.

Screenshot image

امنیت فیلتر شکن XRAY VPN به چه شکل است؟

متاسفانه اطلاعاتی در مورد امنیتی که این برنامه برای شما هنگام گشت و گذار کردن در اینترنت فراهم می‌ کند در دسترس نیست. بنابراین هنگامی که از این برنامه استفاده می‌ کنید باید مراقب امنیت حریم خصوصی و همچنین سایبری خود باشید. تا هیچ خطری شما و دستگاهتان را تهدید نکند.

این برنامه بیش از ۱۰۰ هزار بار از طریق گوگل پلی دانلود و نصب شده است و توانسته است از کاربران امتیاز عجیب و غریب ۵ را دریافت کند. که نشان از کیفیت بالای آن است. البته در این میان نظرات منفی زیادی در مورد این برنامه نیز وجود دارد. اما به طور کلی نمره ۵ برای این برنامه در گوگل پلی ثبت شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *