دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن XtraVPN + بدون قطعی


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن XtraVPN + بدون قطعی

فیلتر شکن قوی ایکسترا وی پی ان برای اندروید

فیلتر شکن XtraVPN یکی از قدرتمند ترین فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد. که می تواند به کاربران برای دور زدن انواع محدودیت های اینترنتی کمک کند. این برنامه به کمک سرور ‌های پرقدرتی که دارد بهترین خدمات وی پی ان را به شما ارائه می کند. و قدرت لازم برای دور زدن محدودیت های سایت ها و برنامه های فیلتر شده را برای شما ایجاد کند. که شما می توانید این برنامه کم حجم و رایگان را بر روی دستگاه خود نصب کنید تا از بهترین خدمات اینترنتی برخوردار شوید.

استفاده از خدمات فیلتر شده با نصب برنامه XtraVPN

یکی از قابلیت‌ های این برنامه این است که شما می توانید انواع سایت های فیلتر شده را رفع انسداد کنید. برای مثال می‌ توانید به تماشای آنلاین فیلم و سریال از طریق سایت های فیلتر شده بپردازید. و با بالاترین کیفیت فیلم های روز دنیا را تماشا کنید و از آن ها لذت ببرید. همچنین می‌ توانید از سایر خدمات فیلتر شده نظیر شبکه ‌های اجتماعی نیز استفاده کنید و آن ها را رفع انسداد کنید.

نماگرفت

روش پنهان کردن آدرس IP

یکی از اقداماتی که این برنامه برای افزایش امنیت سایبری شما استفاده می کند، پنهان کردن موقعیت جغرافیایی شما می باشد. که این وی پی ان این کار را از طریق ساختن یک آی پی جدید و جایگزین کردن آن با آی پی اصلی شما انجام می‌ دهد. و از این طریق سبب می شود که شما بتوانید بدون اینکه ردیابی شوید، در اینترنت به راحتی گشت و گذار کنید. و از به روزترین خدمات اینترنتی برخوردار شوید.

رایگان بودن تمامی سرور های فیلتر شکن XtraVPN

تمامی خدمات این برنامه به صورت رایگان می باشد و شما می توانید بدون اینکه هزینه ای پرداخت کنید، از این برنامه استفاده کنید. همین دلیل است که سبب می‌ شود این برنامه فیلتر شکنی مناسب تر برای مرور روزانه شما باشد. چون با وجود رایگان بودن، از سرعت بسیار بالا و پوشش جهانی مناسبی برخوردار است. و شما برای استفاده از این سرور ها نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *