دانلود لینک مستقیم xTUN VPN برای آیفون


دانلود لینک مستقیم xTUN VPN برای آیفون

دانلود فیلتر شکن xTUN VPN برای اندروید

امروزه با افزایش شدت محدودیت ‌ها تعداد فیلتر شکن‌ های کم کیفیت که از دسترس خارج شده اند بسیار افزایش پیدا کرده است. یکی از این فیلتر شکن ‌ها xTUN VPN است. که به دلیل سرورهای کم قدرتش دیگر قادر به ارائه خدمات لازم برای دور زدن محدودیت‌ ها نمی ‌باشد.

علت ضعف فیلتر شکن xTUN VPN

سرور هایی با کیفیت پایین

همان طور که گفته شد این برنامه از دسترس خارج شده است و دیگر قادر به ارائه خدمات نیست. مهم‌ ترین دلیل آن را می‌ توان کمبود سرور های باکیفیت دانست. در واقع به دلیل کیفیت کم سرور های این برنامه شما دیگر قادر به ارائه دریافت سرویس از این سرور ها نخواهید بود. چرا که با افزایش شدت محدودیت ‌ها این سرور ها از دسترس خارج شده ‌اند. و نمی ‌توانند به شما سرعت لازم را هدیه کنند.

Screenshot image

حریم شخصی نامطمئن

علاوه بر اینکه این برنامه به دلیل کمبود سرور های باکیفیت از سرعت بسیار پایینی برخوردار است و عملاً غیر قابل استفاده می‌ باشد. هنگامی که از آن استفاده می‌ کنید حریم خصوصی شما در خطر خواهد بود. چرا که این برنامه یک سری از اطلاعات خصوصی شما را ذخیره می‌ کند. که این مورد سبب می‌ شود آسیب پذیری شما بسیار افزایش پیدا کند. علاوه بر آن این برنامه ممکن است یک سری از اطلاعات را با افراد دیگر به اشتراک بگذارد. که عملاً امنیت حریم خصوصی شما را زیر سوال می‌ برد.

نکته مثبت برنامه xTUN VPN، رمزگذاری اتصالات

البته گفتنی است که این برنامه داده ‌های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. تا از به سرقت رفتن آن ها جلوگیری به عمل آورد.

این برنامه به طور کلی از گوگل پلی توسط هزار کاربر مختلف دانلود و نصب شده و امتیازی که این برنامه از این کاربران دریافت کرده است‌، امتیاز متوسطی می‌ باشد. که نشان از کیفیت بسیار ضعیف برنامه است و این مورد سبب می‌ شود که شما آن را دانلود و نصب نکنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *