دانلود XXVI Private VPN برای اندروید


دانلود XXVI Private VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن خصوصی با لینک مستقیم و بیش از یک میلیون دانلود

دانلود XXVI Private VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ آقا امروز هم اومدیم با یه وی پی ان دیگه که میخوایم با هم بررسی کنیم و به درخواست یکی از دوستان که بهمون گفتن تو دانلود کردن یا نکردن این وی پی ان شک دارن و نظر مارو خواستن ، کمک کنیم.

خب این وی پی ان قطعا از اون دسته وی پی ان هایی هست که کلی جذابیت و دلیل برای اینکه دانلودش کنی بهت میده! مثلا شما به همین بنر تبلیغی این وی پی ان نگاه کن! نکته اولی که میبینی اینه که این وی پی ان رایگانه و خب همونطور که میدونیم قشر زیادی از مخاطبان وی پی ان ها ، به دنبال وی پی ان های رایگانن!

دومیش اینه که بالای تصویر هم زده که ۲۰۲۳ سال اخرین تپدیت این برنامست که یعنی همین امسار و این حس رو به شما میده که یه وی پی ان اپدیت و بروز رو دارید دانلود و نصب میکنید! سومین نکته تصویر اینه که ادعا کرده تا ۳۰ مگابایت بر ثانیه میتونه سرعت داشته باشا که خب یحتمل ادعای گزاف و غلطیه اونم به طور خاص راجع به کشور ما که بدون وی پی ان هم شما معمولا به این سرعت نزدیک نمیشی!

و در نهایت اسمش که حس حفظ شدن حریم شخصیتون و امن بودن وی پی ان رو به شما میده و خب اگر بخوایم منصف باشیم وی پی ای که بیشتر از یک میلیون دانلود فعال از کاربرای گوگل پلی داشته باشه ، منم وسوسه میکنه برای دانلود!

اما نکته ای که راجع به این وی پی ان وجود داره و من نه خودم این وی پی ان رو نصب خواهم کرد و نه به کسی توصیه میکنم ، درخواست دسترسی به لوکیشن شما اونم از دو طریق جی پی اس و اینترنته که به هیچ وجه برای یه وی پی ان ضرورتی نداره و از عرف دسترسی های امن و نرمال یه وی پی ان هم خارجه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *