دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن XY Vpn


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن XY Vpn

دانلود فیلتر شکن ایکس وای برای ویندوز

همانطور که می دانید به دلیل محدودیت هایی که برای اینترنت کشورمان اعمال شده است، از بسیاری از خدمات اینترنت جهانی محروم هستیم. بنابراین باید به دنبال راهی باشیم تا بتوانیم به راحتی از اینترنت جهانی و امکانات آن استفاده کنیم. از مهم‌ ترین و کار آمدترین راه حل های این مشکل استفاده از فیلترشکن ها میباشد. برنامه XY Vpn یکی از بهترین انتخاب های شما برای گشت و گذار در اینترنت و دور زدن محدودیت ها می باشد.

استفاده آسان و راحت از XY Vpn

برای استفاده از فیلتر شکن ایکس وای، کاری بسیار ساده خواهید داشت. دلیل این موضوع این است که دارای یکی از ساده ترین و کاربردی ترین پنل های کاربری در بین فیلتر شکن های موجود در بازار است. بنابراین شما می توانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی و با سرعت بالا از آن استفاده کنید. در واقع در این برنامه دیگر خبری از منوهای تو در تو و پیچ در پیچ نخواهد بود. و شما بدون اینکه دچار مشکل بشوید تنها با زدن دکمه اتصال می توانید به سرور های بی نظیر این برنامه متصل شوید. و از خدمات این برنامه استفاده کنید. اتصال به سرورهای این برنامه به صورت خودکار می باشد. یعنی با زدن دکمه اتصال شما به صورت خودکار به سریع ترین و با کیفیت ترین سرور در زمان حال متصل خواهید شد.

Screenshot image

خدمات کاملا رایگان فیلتر شکن XY Vpn

تمامی خدمات و امکاناتی که این برنامه به شما ارائه می‌کند و شما از آن استفاده می‌ کنید، رایگان است. و شما برای استفاده و بهره بردن از آنها نیازی به هیچگونه هزینه کردن نخواهید داشت. بدین معنی که شما می توانید به صورت کامل و رایگان از آنها استفاده کنید. تا کارهای روزمره خود را به وسیله این برنامه انجام دهید. با اینکه ایکس وای وی پی ان یکی از بهترین برنامه های رایگان موجود در بازار می باشد. اما قابل رقابت با بسیاری از فیلتر شکن های پولی نیز است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *