دانلود فیلتر شکن جدید Yara VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن جدید Yara VPN برای آیفون

دانلود فیلتر شکن یارا وی پی ان برای گوشی همراه

امروزه به دلیل شرایط حاکم بر اینترنت، وجود یک فیلتر شکن پرقدرت و ایمن، بر روی دستگاه همه کاربران به امری ضروری تبدیل شده است. چرا که در صورت نبود آن همه ما با مشکل مواجه خواهیم بود. زیرا بسیاری از خدمات اینترنتی مانند سایت ها و برنامه هایی مثل تلگرام و اینستاگرام دچار فیلترینگ شده اند. و ما بدون استفاده از یک فیلتر شکن مطمئن نمی‌ توانیم از آن ها استفاده کنیم. پس مجبور به دانلود و نصب یک فیلتر شکن مناسب مانند برنامه Yara VPN بر روی دستگاه خود هستیم. زیرا این برنامه پاسخگوی نیاز اینترنتی ما در هر زمانی است. که با ویژگی های زیادی که دارد می تواند به ما برای دور زدن محدودیت ها با هر نوع قدرتی کمک کند،

برنامه Yara VPN دارای سریع ترین سرور ها

این برنامه ‌ی قدرتمند دارای سریع‌ ترین سرورها در کشور های مختلف است. و پوشش جهانی این سرورها به ما این امکان را می‌ دهد که بتوانیم در هر کجا به اینترنت بین المللی دسترسی داشته باشیم. به طور کلی ما می‌ توانیم با متصل شدن به یکی از سرور های نامحدود و رایگان این برنامه از اتصالی پایدار و پرسرعت بهره مند شویم. که به ما در دور زدن انواع محدودیت های جغرافیایی کمک خواهد کرد.

نماگرفت

آدرس آی پی خود را با فیلتر شکن Yara VPN تغییر دهید

یکی از مزیت های دیگر برنامه یارا وی پی ان که مربوط به امنیت بالای آن می باشد، پنهان کردن موقعیت جغرافیایی ما است. خاصیت این ویژگی این است که هیچ کدام از فعالیت های ما هنگام متصل بودن به سرور های این برنامه قابل شناسایی و ردیابی نخواهد بود. پس ما می توانیم بدون اینکه کسی متوجه موقعیت اصلی ما شود در اینترنت گشت و گذار کنیم. که این ویژگی باعث افزایش امنیت داده ها و همچنین آدرس آی پی ما تا حد زیادی می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *