دانلود فیلتر شکن قوی YaYa VPN برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن قوی YaYa VPN برای گوشی همراه

فیلتر شکن رایگان یایا نسخه جدید بدون قطعی

از بین بردن محدودیت ها با فیلتر شکن سریع YaYa VPN بسیار آسان می شود. به گونه ای که شما می توانید این برنامه را با لینک های مستقیم بر روی گوشی همراه یا کامپیوتر خود نصب کنید. سپس با روشن کردن آن و اتصال به یکی از سرورهای قدرتمندش به راحتی می‌ توانید محدودیت های موجود در کشور را از بین ببرید. و برنامه های دلخواهتان را مثل تلگرام، اینستاگرام، یوتیوب و اسنپ چت را به سادگی و بدون هیچ فیلتری باز کنید.

رمزگذاری پیشرفته با فیلتر شکن YaYa VPN

علاوه بر از بین بردن محدودیت ها، این وی پی ان یک کار مهم دیگر را برای شما انجام می دهد. و آن این است که تمام اطلاعات مهم شما را از جمله نام و رمز کاربری و سوابق مرورتان را رمزگذاری می‌کند. تا هیچ شخص ناشناسی نتواند به آنها دسترسی پیدا کند. در نتیجه با این فیلتر شکن، تمام داده های شخصی شما ایمن باقی می ماند و می توانید به صورت کاملاً ناشناس در اینترنت مرور کنید.
در این حین موقعیت مکانی شما کاملا پوشانده می شود و هیچ کس نمی تواند از طریق آدرس آی پی شما به موارد شخصیتان دسترسی پیدا کند.

Screenshot image

اتصال آسان به سرور های برنامه YaYa VPN

کار با این فیلتر شکن بسیار آسان است به صورتی که هر فردی بدونه تجربه می تواند از این برنامه و تمام امکاناتش به راحتی استفاده کند.
برای اتصال کافی است سرور مورد نظرتان را که سرعت بالایی دارد را انتخاب کنید و با کلیک بر روی آن اتصالتان را برقرار کنید. همچنین شما می توانید دوباره بر روی این سرور ضربه بزنید تا اتصالتان قطع شود. این فیلتر شکن برای اینکه همیشه اتصال سریعی داشته باشید ، لیستی از سرور های جدید و به روز شده را به شما ارائه می‌ کند. تا بتوانید در هر زمان به آن ها متصل شوید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *