دانلود فیلتر شکن Yellow VPN با لینک مستقیم + رایگان


دانلود فیلتر شکن Yellow VPN با لینک مستقیم + رایگان

نسخه مود شده فیلتر شکن یلو وی پی ان برای اندروید

شما به وسیله فیلتر شکن Yellow VPN می توانید از تمامی محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت عبور کنید. و به محتوای مورد نیازتان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. در واقع شما با متصل شدن به سرور های این وی پی ان، این برنامه ها و سایت ها را رفع انسداد می کنید و از خدمات مورد نیازتان بهره مند می شوید.

ویژگی های فیلتر شکن Yellow VPN

با Wi-Fi، LTE/5G، 4G، 3G و تمام حامل های داده تلفن همراه کار می کند.
انتخاب هوشمند سرور مورد نظر
رابط کاربری خوب طراحی شده مطابق با سلایق کاربران
بدون ثبت نام یا پیکربندی از برنامه استفاده کنید
مرور پرسرعت و راحت

Screenshot image
سرور های رایگان و پرسرعت برنامه Yellow VPN

این وی پی ان دارای سرور های بسیار زیادی در سراسر نقاط جهان می باشد. این سرورها با ایجاد یک پوشش جهانی برای شما سرعت بی نظیر و اتصالی پایدار را فراهم می‌ کنند. که شما با استفاده از آن می توانید مرور ایمن و راحت را در فضای اینترنت تجربه کنید.
تمامی سرور های این برنامه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و نکته جالب در مورد این برنامه رایگان بودن سرور های آن می باشد. البته شما می توانید برای دریافت و ارائه خدمات بهتر نسخه پرمیوم این برنامه را تهیه کنید و از آن برای مرورگردی در اینترنت استفاده کنید.

حفاظت از حریم خصوصی

یلو وی پی ان یکی از قابل اعتماد ترین برنامه های امنیتی برای حفظ حریم خصوصی شما است. شما به راحتی می توانید این برنامه را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و با یک ضربه می توانید اتصال خود را برقرار کنید . همچنین به هیچ عنوان اطلاعات و سوابق مرور شما را ذخیره نمی کند و در دسترس دیگران قرار نمی دهد. در نتیجه به کمک این برنامه می توانید مروری ایمن و راحت را تجربه کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *