دانلود برنامه یوتیوب برای اندروید + ios + ویندوز


دانلود برنامه یوتیوب برای اندروید + ios + ویندوز

دانلود برنامه YouTube با لینک مستقیم

دانلود برنامه یوتیوب برای اندروید + ios + ویندوز! سلام رفقا ، حالتون چطوره؟

امروز اومدیم با یکی از معروف ترین و محبوب ترین اپلیکیشن های جهان به نام یوتیوب که احتمالا همتون معرف حضورتون هست! بعدر از گوگل بیشترین سرچ دنیا تو پلتفرم یوتیوب انجام میشه! خب یوتیوب اصلا چی هست؟

یوتیوب یه سرویس اشتراک گذاری محتوای ویدیوییه که یوتوبرا محتوای ویدیویی خودشون رو میسازن و تو چنل یا همون کانال یوتوبشون اپلود میکنن و به شرط اینکه مانتایز بشن، از خود یوتیوب به ازای بازدیدهاشون درآمد کسب میکنن!

درامد ویدیوها با توجه به موضوع و محتوای ویدیوشون میتونه متفاوت باشه! مثلا ویدیوهای حوزه های تخصصی تر همونطور که ویو یا بازدید کمتری دریافت میکنن، البته قبلش باید یه مدت فعالیتتون رو داشته باشید تا شرایط مانتایز شدن رو دریافت کنید!

یوتیوب در ایران تقریبا ۴ ، ۵ ساله که محبوب شده و یوتوبرهای ایرانی هم در موضوعات مختلف مشغول تولید محتوا و درامدزایی از یوتیوب هستن!

از مزیت های کسب درامد از یوتیوب اینه که درامد شما دلاری خواهد بود و از تورم ایران یه پله جلوترید! مهم ترین اصل فعالیت در یوتیوب استمرار و نظم در اپلود ویدیوهاست! یعنی در کنار تولید محتوای با کیفیت (که البته طی زمان کیفیت ویدیوهاتون هم بالاتر میره) با استمرار و نظم در زمان اپلود ویدیوهاتون الگوریتم یوتیوب شما رو به عنوان یه یوتوبر فعال و جدی در نظر میگیره و ویدیوهاتون رو بیصتر ساجست میکنه و به مخاطب هاش نمایش میده!

استفاده از خود یوتیوب کاملا رایگانه و فقط قبل و حین دیدن ویدیو ها یسری تبلیغات زیر یک دقیقه بهتون نمایش میده که باید تماشا کنید و با تهیه اشتراک خود یوتیوب میتونید از دیدن تبلیغات هم خلاص شید!

یوتیوب از گوگل پلی بالای ۱۰ میلیارد بار دانلود شده ، بیشتر از ۱۴۷ میلیون کامنت گرفته و نمره ۴.۲ رو از کاربر ها دریافت کرده که آمار بسیار خارق العاده ایه!

امیدوارم این مطلب هم بدردتون خورده باشه رفقا!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *