نحوه دریافت برنامه فعال YS VPN استفاده روزمره


نحوه دریافت برنامه فعال YS VPN استفاده روزمره

نصب فیلتر شکن YS VPN رایگان از گوگل پلی

اگر از محدودیت ‌هایی که بر اینترنت اعمال شده است خسته شده‌ اید و به دنبال راهی هستید که بتوانید از خدمات فیلتر شده مانند قبل به راحتی استفاده کنید. حتماً نیاز دارید که فیلتر شکن YS VPN را بشناسید. چرا که این برنامه از خدمات بسیار با کیفیت و کاربردی برخوردار است. که بهترین شرایط برای دسترسی به خدمات فیلتر شده را برای شما مهیا خواهد کرد.
این برنامه یکی از فیلتر شکن ‌هایی است که در گوگل پلی وجود دارد. و شما می‌ توانید بدون اینکه دچار مشکل شوید آن را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید.

روش اتصال به سرور های قوی و فعال YS VPN

همانطور که در فیلم مشاهده می‌ کنید زمانی که به لیست سرور های برنامه مراجعه می‌ کنید. با لیست بلند بالایی مواجه می‌ شوید. که نشان از پوشش جهانی بسیار مناسب این برنامه است. شما می‌ توانید با متصل شدن به یکی از سرور های این برنامه از قدرت لازم برای رفع انواع محدودیت‌ ها برخوردار شوید.

طریقه استفاده از برنامه YS VPN

برای برخورداری از خدمات این برنامه شما راه‌ های متفاوتی را در پیش خواهید داشت. یکی از راه ‌هایی که می‌ توانید از آن استفاده کنید. این است که وارد برنامه شوید و با توجه به کمک اتصال خودکار تنها با یک کلیک به سریع‌ ترین سرور متصل شوید. و یا با مراجعه به لیست سرور ها به صورت دستی این کار را انجام دهید تا بهترین سرور را بیابید.

رایگان و در اختیار همه

همه کاربران می ‌توانند از این برنامه به صورت کاملاً رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه استفاده کنند و از خدمات وی‌ پی‌ ان بهره‌ مند شوند.

رضایت نسبی کاربران

این برنامه امتیاز مناسب ۴.۲ را از کاربرانی که این برنامه را به وسیله گوگل پلی بر روی دستگاه خود نصب کرده‌ اند، دریافت کرده است. که نشان از کیفیت خوب این برنامه دارد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *