دسترسی به اینترنت آزاد با فیلترشکن Yu Yu Vip


دسترسی به اینترنت آزاد با فیلترشکن Yu Yu Vip

دانلود وی پی ان Yu Yu Vip برای سیستم عامل اندروید

اگر دنبال یه وی پی ان میگردی که هم با اتصال به سرورهاش به اینترنت آزاد و بدون فیلتر دسترسی پیدا کنی و هم از اطلاعاتت و همچنین فعالیت های اینترنتیت محافظت شه و به بیرون درز نکنه و از شر جاسوس ها و هکر ها در امان باشی، این پست رو از دست نده که قراره دقیقا چاره مشکلت رو که وی پی انی به نام یویو وی آی پی هست بهت معرفی کنم! پس با من بیا تا یه نگاهی بهش بندازیم.

اگه بخوام از ظاهر این وی پی ان براتون بگم، همونطور که در ویدیو بالا مشاهده میکنید تم رنگی این برنامه بسیار شاد و انرژی بخشه! هم لوگوی برنامه و هم ترکیب رنگ زرد با پس زمینه سفید استفاده شده در این برنامه ، با اینکه طراحی حرفه ای نداره، ولی یه تازگی و شادابی رو به کاربر منتقل میکنه!

حالا چرا میگم این وی پی ان میتونه امنیت مجازی شما رو تامین کنه؟ این ادعای خود سازنده این برنامست! سازنده برنامه ادعا میکنه که بعد از اتصال شما به سرورهای این وی پی ان، چون همه اطلاعات شما با اینترنت از طریق سرورهای سریع و صد البته امن اون ها میگذره، امنیت شما فراهم میشه و همچنین شما میتونید به برنامه ها و وبسایت هایی که مسدود شدن هم دسترسی داشته باشید.

این وی پی ان هم با انواع حالات اینترنت شما مثل 3G – 4G – wifi و … سازگاری داره و هم بهتون کمک میکنه تا آی پی خودتون رو مخفی کنید، و از طرفی هم آی پی جدیدی از طریق سرورهای این برنامه به نمایش بزارید تا ردیابی و شناساییتون سخت تر بشه و ضریب امنیتتون هم افزایش پیدا کنه.

همچنین این وی پی ان سرورهای وی آی پی هم داره که اگر مایل بودید، میتونید با خرید اشتراک از این سرورهای ویژه هم استفاده کنید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *