نصب تحریم شکن Zairiz VPN برای تلفن همراه


نصب تحریم شکن Zairiz VPN برای تلفن همراه

دانلود برنامه Zairiz VPN جدید و فعال

برنامه Zairiz VPN یکی از فیلتر شکن ‌های نسبتاً جدید است. که به تازگی به بازار ارائه شده است و به همین دلیل بسیار ناشناخته است. به طور کلی ۵۰۰ نفر این برنامه را از طریق گوگل پلی دانلود و نصب کرده اند. سازندگان این برنامه ادعا دارند که می‌ توانند قدرت لازم برای رفع محدودیت‌ ها را برای شما فراهم کنند. پس تا آخر همراه ما باشید:

امنیت حریم خصوصی خوب و سایبری ضعیف!!!

امنیتی که این برنامه برای حریم خصوصی شما ایجاد می‌ کند بسیار مناسب است. چرا که به هیچ عنوان هیچگونه اطلاعاتی از شما را ذخیره نمی‌ کند و بر فعالیت‌ های آنلاین شما نظارتی را انجام نمی‌ دهد.
همچنین برای بهبود یافتن امنیت شما به هیچ عنوان داده‌ های شما را در اختیار اشخاص دیگر قرار نمی‌ دهد.

اما یک نکته بسیار منفی در مورد این برنامه وجود دارد و آن هم این است که از الفبای امنیت فیلتر شکن ‌ها یعنی رمزگذاری داده‌ ها هنگام انتقال استفاده نمی ‌کند. به همین دلیل هنگام استفاده شما از این برنامه، احتمال به سرقت رفتن داده‌ هایتان بسیار بالا خواهد بود.

Screenshot image

رابط کاربری ساده و کاربردی برنامه Zairiz VPN جهت اتصال

این برنامه همچنین از یک رابط کاربری بسیار ساده و کاربردی برخوردار است. که امکان استفاده از خدمات مختلف را برای شما راحت‌ تر کرده است. چرا که دیگر دچار سردرگمی نخواهید شد و می‌ توانید به سادگی برنامه را فعال سازی کنید. و از قدرت لازم برای رفع محدودیت ‌های اینترنتی برخوردار شوید.

فیلتر شکن Zairiz VPN رایگان و در دسترس عموم

همه افرادی که دارای سیستم عامل اندروید هستند می‌ توانند این برنامه را از طریق گوگل پلی دانلود و نصب کنند.
حتی کسانی که سیستم عامل ویندوز دارند هم می‌ توانند با نصب یک شبیه ساز اندروید این کار را انجام دهند.

به طور کلی این برنامه برای تمامی افراد قابل دسترس است. همچنین به هیچ عنوان شما برای استفاده از خدمات آن نیازی به پرداخت هزینه پیدا نخواهید کرد. و می‌ توانید به صورت کاملاً رایگان از تمامی ظرفیت ‌های این برنامه استفاده کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *