چگونه با نت همراه اول به Zama VPN متصل شویم


چگونه با نت همراه اول به Zama VPN متصل شویم

دریافت Zama VPN به صورت رایگان با لینک مستقیم

می‌ توان گفت اکثر وی پی ان‌ هایی که به تازگی به بازار ارائه شده اند به دلیل به روز بودن خدماتشان از کیفیت بالایی برخوردار هستند. البته این مورد در مورد تمامی آن ها درست نیست. اما اکثریت همینطور می‌ باشند. یکی از فیلتر شکن ‌های جدید موجود در بازار Zama VPN است. که دارای خدمات به روز و حرفه‌ای می‌ باشد.

روش اتصال به سرور های کم تعداد برنامه Zama VPN اما با کیفیت عالی

این برنامه در مقایسه با بسیاری از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار از تعداد کمی سرور برخوردار است. اما همین سرور های کم تعداد، همانطور که در فیلم مشاهده خواهید کرد. می‌ توانند یک اتصال مناسب را در کوتاه‌ ترین زمان برای شما پدید آورد.
البته گفتنی است احتمالاً این تعداد از سرور ها پاسخگوی تعداد کمی از کاربران باشد. و از آنجایی که تا به حال کمتر از ۶۰۰ نفر این برنامه را نصب کرده ‌اند. نمی‌ توان گفت که این برنامه همیشه فعال خواهد بود.

حذف گزینه های پیچیده و اضافی جهت اتصال ساده

این برنامه تمامی گزینه ‌های اضافی و گیج کننده را برای کاربران حذف کرده است. و یک فیلتر شکن بهینه و مناسب که کاربران بتوانند به سادگی از آن ها استفاده کنند. را برای آن ها به ارمغان آورده است. پس شما می‌ توانید به راحتی از این برنامه استفاده کنید.

پشتیبانی حرفه ای و پاسخگو برنامه Zama VPN

همانطور که در تصویر مشاهده کردید هنگامی که اتصال شما به سرور های این برنامه برقرار می‌ شود . پس از مدت کوتاهی صفحه‌ ای برای شما بالا می‌ آید. که از شما می‌ خواهد در صورت بروز مشکل، این مورد را با طراحان برنامه در میان بگذارید. این مورد نشان دهنده پشتیبانی بسیار جالب و حرفه ای برنامه است.

Screenshot image

در آخر هم لازم به ذکر است شما برای بهره‌ مندی از این برنامه نیاز به هیچ گونه هزینه کردن نخواهید داشت بلکه می‌توانید به صورت رایگان از این فیلتر شکن مناسب و حرفه‌ای خدمات دریافت کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *