دانلود فیلتر شکن اندروید Zebra Vpn با لینک دانلود


دانلود فیلتر شکن اندروید Zebra Vpn با لینک دانلود

نسخه مود شده برنامه زبرا وی پی ان

اگر می خواهید به سایت های فیلتر شده در کشور خود و یا کشورهای دیگر به سادگی دسترسی پیدا کنید. فقط کافی است فیلتر شکن رایگان Zebra Vpn را بر روی گوشی همراه خود و یا کامپیوتر نصب کنید. در این صورت شما می توانید این برنامه را راه اندازی کنید. و با اتصال به سرورهای پرسرعتش به سادگی تمام محدودیت های موجود در کشور را از بین ببرید. همچنین شما می توانید با این برنامه فیلم ها را بدون سانسور و با کیفیت بالا تماشا کنید. و یا آن ها را از سایت های مختلف دانلود کنید.

امنیت بسیار بالای فیلتر شکن Zebra Vpn

علاوه بر آن لازم به ذکر است که این برنامه از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. و هنگامی که در سایت ها به گشت و گذار می پردازید هیچ یک از اطلاعات شما را به دست افراد ناشناس نمی رساند. و نمیگذارد توسط هیچ شخصی ردیابی شوید. به همین دلیل شما با اتصال به سرورهای این برنامه می توانید با امنیت بالا به گشت و گذار در سایت های مختلف بپردازید. و به هر چیزی که موردنیازتان است، در یک چشم به هم زدن دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

امکانات رایگان فیلتر شکن Zebra Vpn

فیلتر شکن زبرا از ویژگی ها و خدمات بسیار زیادی برخوردار است. علاوه بر سرور های پرسرعتی که دارد اطلاعات شما را کاملا رمزگذاری می کند. همچنین تمام این امکانات به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. و بدون اینکه لازم باشد هزینه ای پرداخت کنید، می توانید از تمام ویژگی های موجود در این برنامه استفاده کنید.

خدمات نامحدود

علاوه بر آن، این برنامه هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی ندارد. و شما به راحتی می توانید به سرور های این برنامه که در سراسر جهان وجود دارد متصل شوید. و مرور خود را در هر زمان از شبانه روز انجام دهید. کافی است به یکی از سرورهای این برنامه متصل شوید. تا بتوانید به صورت نامحدود برنامه های دلخواه خود را نصب کنید. و در سایت های مختلف به گشت و گذار بپردازید. همچنین اگر اتصال شما کمی ضعیف شد، می توانید به یک سرور دیگر به سادگی متصل شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *